Reklāma

Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusos pieejams bezvadu Tele2 4G internets

Jaunākie raksti

Google ierobežo Google reklāmas iespējas Android ierīču mērķauditorijas atlasē

Mobilo tālruņu lietotnes pastāvīgi apkopo datus par saviem lietotājiem. Uzņēmums Google ir paziņojis par dažām jaunām funkcijām, kas ļaus...

AOC Q27V4EA monitora apskats – beidzot kaut kas darbam un atpūtai budžeta klasē

Lai nebūtu tā, ka te apskatām tikai pašus trakākos un dārgākos gadžetus, speciāli palūdzu mums atsūtītu kaut ko jēdzīgu...

Corning jaunais Gorilla Glass sargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning izziņojis jauna tipa aizsargstiklus, kas paredzēti tieši viedtālruņu kameru sargāšanai no skrāpējumiem. Vienlaikus jaunie Gorilla Glass with DX...

Sākot no 2022. gada visi iPhone modeļi būs aprīkoti ar 5G savienojumu

Apple, kā ierasts, bija principā kā pēdējais lielais viedtālruņu ražotājs, kas savās ierīcēs sāka piedāvāt 5G savienojumu. Kā ziņo...

Plastiskās mikroshēmas varētu ļaut internetam pieslēgt jebkuru produktu

Mūsdienās mēs visu laiku ikdienā dzirdam terminu mikroshēmas, kas ir iebūvētas dažādās lielākās un mazākās elektronikas ierīcēs, taču tagad...

No šodienas, 17.jūlija, sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2 ikvienam pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme (RMS) minibusu pasažierim ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

„Bezmaksas internets sabiedriskā transporta pasažieriem nav tikai papildu ērtība, bet gan dzīves nepieciešamība. Ņemot vērā, ka aizvien vairāk mūsu pasažieru brauciena laikā izmanto savus mobilos tālruņus, lai lasītu ziņu portālus vai sociālo mediju saturu, esam nākuši pretī klientiem, piedāvājot bezmaksas internetu ikvienam,” uzsver pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme valdes priekšsēdētājs Vitālijs Komars.

“Priecājamies nodrošināt Tele2 zibenīgo 4G internetu Rīgas mikroautobusu satiksmei un tās pasažieriem, lai ikvienam brauciena laikā būtu iespēja īsināt laiku, izmantojot bezvadu internetu – strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Esam lepni, ka tāds sabiedrībai nozīmīgs uzņēmums kā Rīgas mikroautobusu satiksme ne vien izvēlas pats lietot Tele2 mobilos pakalpojumus, bet arī piedāvā tos saviem klientiem. Tas apliecina mūsu pakalpojumu kvalitāti,” saka Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Tele2 klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto Tele2 4G mobilo internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, atzinīgi novērtējot tā ātrumu. Esam būtiski paplašinājuši 4G tīklu, un tagad tas ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju!”

Tele2 bezmaksas 4G mobilais internets neierobežotā daudzumā ir pieejams visiem RMS minibusu pasažieriem neatkarīgi no tā, kādu mobilo sakaru operatoru tie izmanto. Tele2 atgādina, ka, lai lietotu 4G zibenīgo internetu, mobilajai ierīcei (telefonam, planšetdatoram vai piezīmjdatoram) un SIM kartei ir jāatbalsta 4G. Par to pārliecināties var: www.tele2.lv/4G. Ikviens Tele2 un Zelta Zivtiņas klients Tele2 klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti. Tie RMS minibusu pasažieri, kuru mobilās ierīces neatbalsta 4G, var bez maksas lietot Tele2 ātro 3G mobilo internetu.

Bezvadu interneta nodrošināšanai nepieciešamais aprīkojums RMS minibusos ir jau uzstādīts, tāpēc klienti to var sākt lietot jau no šodienas visos pārvadājumu maršrutos.

Rīgas mikroautobusu satiksme no vairākiem pretendentiem par bezvadu interneta nodrošinātāju izvēlējās Tele2.

Reklāma

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Internets telefonā mūsdienās maksā piecus Euro. Tā ir viena ēdienreize McDonaldā. Es nesaprotu, kādēļ joprojām cilvēki bomžojas ar free wifi.

Tu ēd McDonaldā?

Viena ēdienreize makdonaldā.
Vienas pusdienas bez gaļas Lidiņā.
Viena Statoila bronzas automazgāšana.

Aizgāja?

Domā visiem ir tik interesanti zināt Tavus ikdienas ieradumus?

Iespējams, lai ietaupītu pēc izdevumiem par dārgo mikriņu?

Pieprasu rozetes telefonu lādēšanai RS transportlīdzekļos!

man drizak fascine ka ir tik sarezgiti wi fi uzstadit rs tramvaja tapat ari tas ka daudzos vilciena marsrutos ogres virziena joprojam wi fi nav : kapec nevar uzlikt sabiedriska transporta pieturas wi fi ? mikrini ir super dargi salidzinot ar to cik tu maksa par benzu braucot ar auto perkot bileti pie kases tie ir 2 eur cik par to summu var nobraukt ar masinu ? vai ir tik gruti neatbalstit rs un tomer nelikt sadu reklamrakstus seit kas neko pateretajam nedod un kursosaram ne tik vai tad individi kas balso par rs vadisanu ta ka tas tiek vadits… Read more »

Lai arī man pašam nav nekādu diži siltu jūtu pret abiem šajā relīzē pieminētajiem uzņēmumiem, tomēr šķita, ka šī informācija var lasītājiem būt noderīga.

Kur likt screenshotus ar speedtest 4G ātruma mērījumiem?
Kādu info norādīt komentāros? Pieturvietas nosaukumu? Ielu nosaukumus.?
Vai šoreiz nevajag neko mērīt?

Nē, šoreiz var neko nemērīt. Tāpat ir aptuveni skaidrs ko var sagaidīt no Tele2 pakalpojumiem. Ja tomēr ir vēlme mērīties, tad rezultātus publicē pie šī raksta komentāriem: http://kursors.lv/2015/07/01/aicinajums-meklet-kur-paslepusies-tele2-patiesam-lieliskie-4g-pakalpojumi/

Lai jo liek, jo diemžēl ekdistē vēl tādi, kas pīpā paku cīgu dienā, bet netaisās maksāt par mobilajiem datiem :)

Bet, ja nopietni, tad ļoti labi, es tikai par to, lai visos sabiedriskajos būtu wifi, ārzemnieki jau tā par mūsu entajiem free-wifi ir starā.

a ko lmt bremzee ?

Reklāma
Reklāma
Reklāma