Tiek ziņots, ka pirms pāris nedēļām no Galaxy S6 and S6 edge viedtālruņiem pazudusi iespēja vadīt viedtālruni ar OK Google balss komandām. Google Now un citos trešo pušu palaidējos OK Google balss komandas strādāja, bet TouchWiz UI Galaxy S6 and S6 edge viedtālruņos neļāva izmantot OK Google balss komandas.

Google jau paspējusi sniegt atbildi, kas nav pārsteidzoša. Samsung S Voice lietotne konfliktējusi ar OK Google balss vadības aktivizēšanu. Šobrīd tiek ziņots, ka OK Google atgriežas Galaxy S6 and S6 edge viedtālruņos. Lai savā Galaxy S6 and S6 edge aktivizētu OK Google, nāksies atinstalēt un vēlreiz atjaunināt Google lietotni.

Tiek pieļauts, ka Samsung speciāli ar Samsung S Voice lietotni nomākuši funkcijas kopējošās OK Google balss komandas, bet Google reaģējusi un Samsung uzspiests vairs šādi nerīkoties. Google lietotnes atkārtots jauninājums tiek galā ar Samsung žuļiku ievārīto putru.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MatissA Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
A
Viesis
A

Vienkārši pasakiet man kāds, priekš kam ir vajadzīgas tādas lietas, kā S Voice, S Translator un vēl nez cik citas. Tās visas taču ir Android natīvās iespējas (un Google ir daudz labākas apps priekš šīm funkcijām)?

Matiss
Viesis
Matiss

Varbūt viens no variantiem varētu būt tas, ka piemēram Google Play serviss nav pieejams Ķīnas tirgum.