Oficiāli un zinātniski sniegts apstiprinājums tam, ko redzējām HTC One M9 apskatā – viedtālruņa kamera ir štrunts un HTC jau kuro reizi pēc kārtas pieviļ kameras izvēle flagmaņos. DxOMark pārbaudījuši HTC One M9 kameras sniegumu ar vairākiem objektīviem un zinātniskiem paņēmieniem. Kameras spējas tikai par vienu punktu pārsniegušas vecākā HTC One M8 modeļa 4 megapikseļu UltraPixel kameras spējas vai precīzāk izsakoties – nespējas.

HTC One M9 kamera ieguvusi 69 punktus un 21. vietu DxOMark Mobile novērtējumā, kas šī gada flagmani ierindo vienā līmenī ar Amazon Fire Phone un One M8. Par vienu no labākajām viedtālruņu kamerām ar 86 punktiem atzīta Samsung Galaxy S6 edge kamera, kas arī mums gāja pie sirds.

Reklāma

Diemžēl HTC One M9 punktu skaita ziņā piekāpjas jau pavisam seniem modeļiem Samsung Galaxy S3 un iPhone 4S.

nexus2cee_Screenshot-2015-05-23-at-4.04.56-PM-668x391

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

es taču jums to jau toreiz pateicu, bez visiem dxmārkiem :)

Uldis M.

Infografikā klasiskais efekts – kad 69 punkti izskatās čerreiz sliktāks rezultāts kā 86 punkti :)
Nedaudz paliek žēl HTC – Ultra Pixel ideja nebija slikta, bet redz mūsdienu cilvēkam ir dots superaugstas izšķirtspējas displejs kurā bildi var zūmēt un ak vai! 4 megapikseļi šādām izvirtībām ir krietni par maz…
Kamēr citas kompānijas attīstījās megapikseļu virzienā, HTC zaudēja laiku koncentrējoties (acīm redzot) nepareizajā virzienā…

Artis Abols

HTC jau paši gaimsjūtīgās matricas un objektīvus diez vai ražo. Viņi tikai nevar saņemties no Sony vai Samsung nopirkt attiecīgas kvalitātes komplektiņus, bet nez kāpēc Just5 Blaster ir iemānīts Sony.

Protams, plika kamera bez softa ir nulles vērtē, bet arī tas ir nopērkams.

Kaspars

sony kameras ir ļoti izplatītas Ķīnas budžetniekos, un Just5 Blaster nav izņēmums. Kāpēc HTC tās neliek? Viņiem ir mega līmeņa menedžeri un speciālisti, kas saņem miljonus un taisa lielus mēslus kompānijai, bet nomainīt menedžmentu kompānijas īpašnieki nevar(negrib) utt. Lai kompāniju nogrmdētu ir vajadzīgas sistemātiskas kļūdas ilgāku laika perionu (piem. Nokia), bet nu vairs nav tālu (spriežot pēc pēdējiem HTC fin. rezultātiem).

AiniSpainis

Manam HTC M8 pēc 4 mēnešu lietošanas bildes sāka palikt miglainas un bildējot vairs nevar nofokusēt. Vispār daudz visādi nepatīkami brīnumi pēc Lollypop sistēmas atjauninājuma parādijās.