OnePlus One ir viens no interesantākajiem pagājušā gada Android viedtālruņiem. Tā lieliskās cenas un iespēju attiecības dēļ par viedtālruni diezgan daudz runā arī Latvijā. Vairāki šī viedtālruņa īpašnieki ar savu pieredzi lietojot ierīci ir padalījušies arī Kursors.lv forumā. Pieprasījums pēc šī nu jau 299 ASV dolāru vērtā 2014. gada flagmaņu slepkavas ir tik milzīgs, ka OnePlus nav viegli ar to tikt galā un šo telefonu pārsvarā var nopirkt tikai tie, kam ir nepieciešamais ielūgums.

Pēc daudzu mēnešu kavēšanās, visādiem konkursiem, izlozēm un ielūgumiem, OnePlus One beidzot kļūst pieejams visiem interesentiem. No šodienas katru otrdienu OnePlus One būs iespējams iegādāties tiešsaistes veikalā. Pieejami būs gan 16 GB baltās krāsas viedtālruņi, gan arī melnie 64 GB modeļi.

Pašpasludinātais flagmaņu killeris nu pieejams par $299 (16 GB modelis) vai $349 (64 GB modelis). OnePlus One ir aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 801 procesoru, 3 GB RAM, 13 megapikseļu kameru, kā arī Android balstītu Cyanogen 11S operētājsistēmu. OnePlus šobrīd veido paši savu operētājsistēmu OxygenOS, kas debiju piedzīvos pēc pāris dienām.

Dažviet izskan baumas, ka OnePlus One pieejamību veicina tuvojošais OnePlus Two modelis.

Reklāma

24
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
arvixMārtiņšxArtis AbolsKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kaspars
Viesis
Kaspars

Bet uz LV jau neshipo, ne?

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Šajā ziņā nekas nav mainījies. Nāksies caur Vāciju, caur LBSS ņemt.

arvix
Viesis
arvix

vo bļin tikko paņēmu 64GB tikai tāpēc ka nebija ielūguma uz 16GB :D būtu maķenīt pacieties… :)

baronc
Viesis
baronc

Varēs dabūt uzreiz, tikai būs jāiesniedz referāts par tēmu: kāpēc tu dievini so kompāniju, cik ļoti tu vēlies, lai tā dabūtu tavu naudu, un cik šausmīgi sūkā visi citi ražotāji. Referāta vēlamais garums : 60 k rakstu zīmes :D

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kur nu bez fanbojiem? :) Apple tādi ir, Xiaomi tādi ir un arī OnePlus tādi ir. Jau mēnesi lietoju One un lai arī sevi nevaru vēl nosaukt par fanboju, telefons labu labais.

baronc
Viesis
baronc

Es vairāk par to, ka tas kantoris liek zemoties un lūgties, lai “dotu iespēju” iztērēt savu naudu, to iegādājoties.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tas nav šis gadījums. OnePlus ir relatīvi mazs uzņēmums (startup) un ar ielūgumu sistēmu viņi mēģina kontrolēt pieprasījumu. Tas ir ļoti liels un uzņēmums gluži vienkārši nevar atļauties pienācīgā apjomā saražot ierīces. Tagad laikam ir tikuši galā ar apjomiem un var šo procesu mazliet palaist “brīvāku”.

Guest
Viesis
Guest

Kaspersky antivirusu uzliki?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Em, kāpēc kas tāds būtu jādara?

x
Viesis
x

Iekārtas ar fiksētu atmiņas apjomu (t.i. bez kartes slota) aplūkoju kā neveiksmīgu izstrādājumu. Tur kas cits ievērības cienīgs ir šim devaisam? Izskatās pēc 100000001. androīda. Ko īsti palaidu garām?

p.s. Nosaukums arī dīvains, kā iepazīšanās portālam.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kāpēc? Ko tieši tu glabā atmiņas kartē? Es domāju, ka visādā ziņā paplašināmas ierīces paliek kā nišas produkti.

Kaspars
Viesis
Kaspars

Androids ir plašs jēdziens..ir androids, ko ražotājs aplipinājis ar savu programmatūru, ir googles androids (kas ir nexusiem) un cyanogen androids, kas modificēts, lai strādātu labāk..

Klau, bet ko tieši Tu ar to telefonu dari, ka Tev vajag vairak par 64GB atmiņas?
Man mājās kompim pēc windows uzlikšanas bija ap 50GB brīvi uz SSD, un uz otra cietā man tikai filmas (respektīvi – nebūtu man filmas – man nemaz otru cietni nevajadzētu)
Bet nu uz telefona jau filmas neskatīsies, tāpēc man tāds jautājums..?

x
Viesis
x

atbildu abiem.

Kaut vai tas, ka palielinoties vajadzībai pēc GB, lietotājs ir spiests mainīt visu iekārtu, nevis tikai karti. Kā arī nav iespējas izņemt karti ar datiem un aiznest prom, ievietot citā iekārtā, fiziski aizsūtīt. Vēl tas, ka iebūvētais GB maksā dārgāk, nekā iespraužamais (jā, šķiroties no naudas, es to skaitu).

Reizēm kādas citas īpašības kompensē zināmus trūkumus, nenoliedzu. Varbūt tā tas ir arī šajā gadījumā. Tas jau ir tik individuāli.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Var labi redzēt, ka pēdējos gados mobilo iekārtu ražotāji iemanās labi nopelnīt tirgojot vienas un tās pašas ierīces ar dažādiem atmiņas apjomiem. Atmiņa vispār ir viena no lētākajām komponentēm, tāpēc maksāt par atmiņas ziņā “nākamo” modeli papildus 100 dolārus vai eiro ir trakums.

Par to datu pārnešanu gan var diskutēt, jo vismaz tehnoloģiju grandi gribētu, lai visi lietotāja dati glabājas dažādos tīmekļa servisos vai kā moderni tos sauc – mākoņservisos. Tad nav nozīmes kādu ierīci lieto, datiem tiec klāt (ja vien ir pieeja internetam).

x
Viesis
x

sanāk, ka man ar grandiem nav īsti pa ceļam :)

ja dati ir tikai mākonī – uzskatu, ka man to nav.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tā sanāk. Pozitīvi, ka ir izvēles iespēja :)

Mārtiņš
Viesis
Mārtiņš

Tieši tā, ar bezlimita interneta pieslēgumiem mums ir visas iespējas strādāt ar mākoņiem un uz telefona glabāt tikai nepieciešamo.

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

SD kartes ir lēnākas par iekšējām atmiņām, iespējams, ka tās var bremzēt kopējo telefona darbību. Plus kopš KitKat problēmām ar kopēšanu iekš microSD vairs nedodu ne beigtas žurkas pakaļu par tādu microSD iespēju telefonā.

x
Viesis
x

Kartes ir dažādu ātrumu, man jau jāpērk tās lēnākās. Iespējams, iebūvētās labāk derēs tiem, kuri nespēj pierunāt sevi nopirkt ātrāku karti ja tā maksā 1 eiro dārgāk.

Kad androīdiem mazāk taisīs blingy stuff un piestrādās pie ātrdarbības un efektivitātes, datu apmaiņa ar karti pārstās būt par problēmu. Ko arī viņiem novēlu!

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Kartes “pa lielam” atšķiras ar rakstīšanas ātrumiem, bet arī lasīšanas ātrumi ir daudz zemāki par iebūvēto atmiņu ātrumiem.

x
Viesis
x

Tur protams svarīgi, kam to karti izmanto. Ja foto/video uzņemšanai, tad man ir svarīgāk lai ātri ierakstās, nebremzē uz video. Vai es to kopēšu uz HDD X laika vienības vai X+1, nu tas man nav kritiski. Tiem steidzīgajiem kam tas svarīgi, acīmredzot, būs vērts piemaksāt par iebūvēto atmiņu. Labi, ka ir izvēles iespējas :)

arvix
Viesis
arvix

tiešām nevaru saprast ko ir jādara ar telefonu lai sajustu starpību ātrumos :D Pats lietoju OnePlus 64GB, iepriekšējais telefons bija ar 32GB izņemamu katri un pa visu telefona lietošanas laiku es tā arī nespēju viņu kaut cik nopietni piepildīt, kā arī ņēmis ārā es viņu nebiju (visu var paveikt caur internetu). Tāka esmu ļoti skeptisks vei tiešām ir nepieciešama izņemama karte. Bet Personīgi varu pateikt ka OnePlus manā skatījumā ir excelents telefons, pats nesakatoties uz lielo ekrānu kas manā skatījumā ir viņa mīnuss. Tāka ja atmest beiles pno nezināmā (šipinga, kast tas nafig par brendu, kas būs ja šis nosprāgs)… Read more »

x
Viesis
x

publicētie SAR cipari (ASV gan) ir zemāki nekā vidēji, Eiropas SARi gan parasti ir augstāki. Bet jau pozitīvs moments (jā, man zems SAR liekas pievilcīgāks par dažiem sintētisko testu punktiem).

a
Viesis
a

Kopš piepirku telefonam OTG vadiņu un Sandisk Extreme 64GB flash atmiņu par salīdzinot ar šo drausmīgi lēnajām atmiņas kartēm negribi vairs nekad dzirdēt! Pie tā 4K video ko šis telefons uzņem vajag 200+ MB/s write speed nevis knapi 10 MB/s kā tām kartiņām