OnePlus One ir gandrīz gadu vecs modelis, kas tiek uzskatīts par vienu no veiksmīgāk izveidotajiem un lētākajiem viedtālruņu flagmaņiem. Diemžēl viedtālrunis pagaidām nav spējis iekarot visu Android entuziastu sirdis, jo OnePlus One pieejamība un iegādes iespējas bija ļoti ierobežotas. Vakardien OnePlus izziņoja, ka turpmāk viedtālrunis būs pieejams bez ierobežojumiem. Nebūs vairs pat otrdienas jāgaida, lai iegūtu savā īpašumā OnePlus One.

Interesantākais OnePlus One jaunums saistīts ar CyanogenMod 12S versijas jauninājumu, kas drīzumā nonāks pie lietotājiem. Operētājsistēmā tiks iekļauta iespēja, kas līdzinās “OK Google” balss komandai, tikai šoreiz nāksies uzsaukt “OK OnePlus”. Iespējams, ka tas ir neliels izmēģinājums pirms Cyanogen lielā plāna, lai atrautu Android no Google krampjainā tvēriena.

OnePlus One tikko ticis pie Cyanogen OS 12 operētājsistēmas versijas, kas līdzi nes visus Google ieviestos labumus, kā arī Cyanogen skatījumu uz Android operētājsistēmu. Cyanogen OS 12 operētājsistēmas versija balstīta uz Android 5.0 Lollipop bāzes, bet Android 5.1 Lollipop uzlabojumi būs pieejami vien Cyanogen OS 12.1 versijā.

Cyanogen un OnePlus ceļi ir nedaudz šķīrušies, pie OnePlus One lietotājiem nesen nonāca OxygenOS. OxygenOS ir pieejama lejupielādei un uzstādīšanai OnePlus One telefonos. OxygenOS būvēts uz Android 5.0.2 Lollipop bāzes un pēc pirmajiem iespaidiem izskatās pēc pavisam tīra Android. OnePlus arī norāda, ka tas darīts ar nodomu un tagad ražotājs gaidīs no ierīču lietotājiem ieteikumus kādus uzlabojumus un izmaiņas ieviest jaunajā operētājsistēmas versijā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
dubsme

Sveki! Kur var dabūt Oneplus One telefonu?

Kristaps Skutelis

Telefonu var pasūtīt no ražotāja tīmekļa vietnes: https://oneplus.net/lv/oneplus-one, nopirkt kādā interneta veikalā vai uzmeklēt kādu, kas to tirgo tepat Latvijā.