LG izplatījis paziņojumu, ka jau nākamnedēļ uzsāks jaunākās Android 5.0 (Lollipop) versijas izplatīšanu savam šī gada flagmanim – LG G3. Pirmie šo atjauninājumu saņems telefona lietotāji Polijā un drīzumā tas tiks arī citiem reģioniem. Iespējams, arī Latvijas LG G3 lietotāji pie atjauninājuma tiks ātrāk nekā citos attālākos reģionos. Par jaunās Android versijas pieejamību LG sola informēt atsevišķi.

Jaunā Android 5.0 (Lollipop) ir līdz šim lielākais Android atjauninājums ar pilnībā pārstrādātu saskarnes dizainu, uzlabotu paziņojumu sistēmu un jaunām savienojumu un drošības iespējām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dāvis

g2 arī saņems 5.0?

Pēteris Dūka

Gaidu ar nepacietību!

Imants Imants

Nez, uz Nexus 5 tas arī attiecas?

Kristaps Skutelis

Nexus 5 ir vairāk Google produkts un pēdējās ziņas, ko esmu lasījis par šo tēmu, norāda, ka Google kaut kādu iemeslu dēļ kavējas ar Android 5.0 fināla versijas izlaišanu uz savām Nexus ierīcēm. Bet piekrītu, ka sanāk ačgārna situācija, ka citi ražotāji ar šo procesu tiek galā ātrāk nekā Google.

Imants Imants

Paldies, Kristap, par paskaidrojumu!

Mahmuds

Nexus 5.0 saņems 12.novembrī. Pasākums tika pārcelts, jo radās problēma ar pārāk aktīvu akumulatora “izēšanu”.

Kristaps Skutelis

Jā, tādas baumas es arī lasīju. Jebkurā gadījumā ilgi vairs gaidīt nevajadzētu. Drīz viss būs ļoti sūkājami un labi :)

Pifka

G2 arī saņems 5.0 ?

Vinnis

Va tiešām tagad par katru androīdtelefonu, kurš saņems update tiks veidots atsevišķs raksts? Ļoti ceru, ka nē!

Kristaps Skutelis

Ideālā gadījumā, protams, būtu labi un svētīgi vēstīt par katra ražotāja flagmaņa situāciju, tomēr diez vai tas tā notiks. Šajā gadījumā ziņa man šķita nozīmīga, jo esam nodzīvojuši līdz amizantai situācijai, kad LG darbojas ātrāk nekā Google ar savām Nexus ierīcēm. Lūk, tas ir ziņas vērts notikums!

P.

Nnu tur vēl jāskatās kas reāli pirmais saņems atjauninājumus. Pateikšu tikai 2 lietas: 1) Google apdeitus laiž pa porcijām. Pirmajā porcijā apdeitu dabū apmēram 1% iekārtu. Pēc tam Google savāc feedbacku no lietotājiem/iekārtām. Ja būtisku kļūdu nav, tad laiž nākamo porciju, kas jau ir 10%-25%. Pēc tam seko vēl viena feedbacku apkopošana. Ja viss ok, tad laiž nākamo porciju, utt. Par spīti šādam mehānismam, ar 4.4.x versiju, viss negāja gludi. Google bija spiesta izlaist 4.4.2 versiju tikai pāris dienas pēc 4.4.1. Tāpat 4.4.4 versija iznāca tikai divas nedēļas pēc 4.4.3. Domāju, ka kāds par šīm kļūdām dabūja pa muguru, tāpēc… Read more »

P.

Te neliels follow up. Nexus 5 saņēma Android 5.0 14. novembrī. Kolēģim ar G3 updeits joprojām tā arī nav atnācis.

Girts

Atnāca Lollipop vecgada vakarā. Pagaidām viss labi.