web analytics

ASV tirgotāji pretosies Apple Pay un Google Wallet ar savu virtuālo maku

Jaunākie raksti

Bite Rīgā izvērš 5G mobilo sakaru tīklu

Mobilo sakaru operators BITE Rīgas centrā atklājis līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus - 6 jaunas 5G...

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...Vairāki lielie ASV mazumtirgotāji veic sarunas, kuru galvenais iemesls ir Apple Pay un Google Wallet ienākšana viņu ikdienā. Protams, no vienas puses pircējiem šādi virtuālo maku servisi ir ērti, bet no otras puses tos pavada visai ievērojamas komisiju maksas, kas veikalu uzturētājiem liek nevajadzīgi paaugstināt preču cenas.

ASV mazumtirgotāji, kuru pulkā ietilpst Old Navy, Lowes, Dunkin’ Donuts, Sears, Best Buy, Stop & Shop, Walmart, Wendy’s, kā arī daudzi degvielas tirgotāji nolēmuši, ka jau 2015. gadā veidos savu norēķinu servisu CurrentC.

CurrentC servisa galvenā priekšrocība ir neesošie komisiju maksājumi par darījumu apstrādi. Procesā netiek iesaistīti maksājumu karšu uzturētāji, tā vietā nauda tiek ņemta uzreiz no lietotāja norēķinu konta.

Shēma, protams, ir lētāka un vienkāršāka, bet tāpat tajā nāksies iekļaut kādu, kas būs atbildīgs par kļūdu un krāpnieku radītajiem zaudējumiem. Apple Pay un Google Wallet par to atbild maksājumu karšu izsniedzēji, bet attiecīgi kādam nākas iespējamo zaudējumu novēršanu arī apmaksāt.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

Samērā loģisks solis. Automašinas arī visas nav apdrošinātas ar kasko. Citiem vārdiem sakot, gribi lētāk rēķinies ar nelielu pašrisku.

Iponts

Izbraucot ārpus LV, nākas secināt, ka vecā eiropa no mums atpaliek par kādiem 10 gadiem! Ja LV mierīgi var nopirkt košļeni vai spickas ar karti, tad vecajā eiropā bieži veikalos ir paziņojumi, ka kartes pieņem no 30 eur! Briselelē un vēl šur tur kredītkartes neņem pretī, tikai debetkartes, vai arī tikai vietējo banku kartes!
Nestādos priekšā, kā tajā bardakā vēl mobilie norēķini nāks klāt! Tajā pašā ASV Dunkin Donatos man prasīja skaidruci!

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: