Web Analytics
More
  Reklāma

  Pusgadu pēc palaišanas “Apple” pārtrauc savu “Apple Pay Later” servisu

  Jaunākie raksti

  Kompānija “Apple” paziņojusi, ka pusgadu pēc oficiālās palaišanas ASV pārtrauc savu pakalpojumu “Pay Later“. Tas ir “pērc tagad, maksā vēlāk” tipa risinājums, kas ļauj gan tiešsaistē, gan fiziskā veikalā par pirkumiem norēķināties vēlāk, veicot dalīto maksājumu. Uzņēmums norāda, ka jaunās izmaiņas stājas spēkā 17. jūnijā. Tie klienti, kuri paņēmuši aizdevumus, joprojām tos varēs pārvaldīt un veikt maksājumus, izmantojot “Wallet” lietotni.

  Pakalpojums, kas ļauj par pirkumiem norēķināties vēlāk, veicot četrus maksājumus sešu nedēļu laikā, ASV pilnībā tika palaists 2023. gada oktobrī. Tiesa, globāli pieejams šis serviss tā arī nekad nekļuva. Tā vietā “Apple” tagad koncentrējas uz jaunām aizdevumu iespējām, kas interesentiem visā pasaulē tiks piedāvātas šajā rudenī. Piemēram, lietotāji varēs pieteikties līdzīgam nomaksas/aizdevuma pakalpojumam, norēķinoties ar “Apple Pay”. 

  Reklāma

  “Apple” norāda, ka joprojām koncentrējas uz to, lai lietotājiem nodrošinātu piekļuvi vienkāršām, drošām un privātām maksājumu iespējām ar “Apple Pay”. Tieši tāpēc šoruden bankas un aizdevēji, kuri atbalsta “Apple Pay”, saviem klientiem visā pasaulē varēs nodrošināt elastīgus un ērtus maksājumus un aizdevuma iespējas.

  Avots9to5mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gundars
  18.06.2024 09:07

  Ko cilvēki darīs, kad ne tikai tuvākā, bet arī tālā nākotne jau būs notērēta šodien?

  Durka
  19.06.2024 23:02
  Reply to  Gundars

  Pakārsies

  Reklāma