SensorCore ir interesants Nokia izgudrojums, kas ļauj kustību sensoriem strādāt fonā, turklāt sensori tērē ļoti minimālu enerģijas apjomu. Šobrīd SensorCore  pieejama Lumia 630, 635, Lumia 1520 un Lumia 930. Lumia Windows Phone viedtālruņiem izstrādāta Run Rabbit Run spēle, kas pamatīgi atšķiras no citām mums šobrīd pieejamām mobilās izklaides iespējām.

Run Rabbit Run spēle pārvērš izklaidē nelielas fiziskas aktivitātes. Spēlētājam jāpārvietojas, lai savāktu virtuālos burkānus. Ar tiem tiek barots adoptētais zaķītis.

Reklāma

Spēlētājam nāksies noiet ievērojamus gabalus, lai zaķītis saņemt arī citus priekšmetus. Run Rabbit Run spēle ir eksperimentāla, tā parāda SensorCore iespējas. Run Rabbit Run iegūstama bez maksas, adresi meklē zemāk pie Avota.

Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām.

Antuāns de Sent-Ekziperī

Clipboard05 Clipboard04 Clipboard03Clipboard02 Clipboard01 Clipboard07

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris_Photo

uz nokia lumia 920 un 1020 ari stradā, tikko izmegināju

kristaps194

Kurš update? Ir kaut kas jāieslēdz? Man ar WP 8.1 Cyan un Developer Preview Update 1, parāda, ka Lumia 920 neesot vajadzīgais sensors un izmet no spēles :/

Andris_Photo

ieeja veikala un novelc “sensorcore demo” un tad par jaunu uzliec to run rabbit run. vajadzetu iet. man 8.1 officialais update abiem. Atjauno tak savu os uznormalu. tas ir novelc no sakuma nokia update manager un atjauno uz 8.0 un pec tam caur wifi uz 8.1 un miers. Tikai izvelies country variant versiju, lai nav ierobezojumi no operatora.