Web Analytics
More
  Reklāma

  Sākusies balsošana par konkursa “Mums pieder debesis 2014” iesūtītajiem darbiem

  Jaunākie raksti

  Informējam, ka sākusies skatītāju balsošana tiešsaistē par jauniešu konkursa „Mums pieder debesis 2014” iesūtītajiem videomateriāliem par tēmu „Es-astronauts”. 

  Par konkursa darbiem var balsot jebkurš sociālā tīkla draugiem.lv lietotājs līdz 27. aprīlim. Par katru konkursa darbu iespējams nobalsot 1 (vienu) reizi 3 (trīs) stundās, lietotājiem autorizējoties ar draugiem.lv profilu. Vienlaicīgi ir iespējams nobalsot par vairākiem Konkursa darbiem.

  Reklāma

  2014-04-23_0922

  Skatītājiem ir iespēja izvirzīt savu favorītu Konkursa Trešajai kārtai, kurā tiks noskaidroti konkursa uzvarētāji, divi jaunieši (viens puisis un viena meitene), vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuri dosies uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), lai gūtu jaunas zināšanas, neaizmirstamu pieredzi un emocijas starptautiskā kosmosa nometnē jauniešiem International SPACE CAMP®Kosmosa un raķešu centrā, Alabamā (U.S. Space & Rocket Center, Huntsville, Alabama).

  Šogad aprit piektais jubilejas gads, kopš nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) pirmoreiz piedāvāja Latvijas jauniešiem startēt konkursā „Mums pieder debesis”.

  Nobalsot par konkursa darbiem iespējams konkursa „Mums pieder debesis” mājas lapā http://www.mumspiederdebesis.lv/

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma