Web Analytics
More
  Reklāma

  LG Nexus 5 tagad būs pieejams arī sarkanā krāsā

  Jaunākie raksti

  Nexus 5 kļūs par pirmo Google un LG viedtālruni, kurš tiks piedāvāts trīs krāsās: sarkanā, baltā un melnā. Nexus 5 lieliski apvieno jaudīgu veiktspēju ar funkcionalitāti un ērtībām, ko nodrošina LG uzticamā aparatūra un labākā Google programmatūra, un pakalpojumi. Viedtālrunis ir aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 800 procesoru un iespaidīgu piecu collu Full HD IPS displeju, turklāt tas ir pasaulē pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar jaunāko Android operētājsistēmu 4.4 KitKat.

  “Nexus līnija vienmēr saistījusies ar kaut ko atšķirīgu, un klienti, kuru nostāja ir tāda pati, ir mūsu visuzticamākie atbalstītāji,” stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. Mēs šo domāšanas veidu piemērojām arī sarkanajam Nexus 5, kurš, mūsuprāt, piesaistīs tos klientus, kuri vēlas radīt arvien spēcīgāku iespaidu.

  Reklāma

  Sarkanais Nexus 5 būs pieejams Google Play tīmekļa vietnē ASV pircējiem jau šomēnes, bet tuvāk mēneša beigām tiks piedāvāts arī Eiropā un citos pasaules tirgos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma