web analytics

LMT uzsāk sadarbību ar pasaulē populārāko mūzikas straumēšanas servisu Spotify

Jaunākie raksti

“Telegram” – nozīmīgs spēlētājs saziņas servisu tirgū. Ko tas piedāvā un kādi riski?

"WhatsApp" nesenais paziņojums par to, ka lietotājiem savi dati jānodod "Facebook" vai arī par šo saziņas servisu var aizmirst,...

Pirmoreiz gūts ieskats, kā izskatās “Tesla” jaunā bateriju pakas struktūra

Medijam Electrek izdevies iegūt pirmo ieskatu jaunajā "Tesla" bateriju pakas dizainā, kas darbinās uzņēmuma nākotnes mašīnas. Pagājušā gada rudenī "Tesla" prezentēja...

Netflix testē telpisko skaņas atbalstu Apple AirPods Pro un AirPods Max

Beidzot gaidāma kāda jēga no Apple AirPods Pro un AirPods Max dārgo austiņu telpisko skaņas (spatial audio) atbalsta -...

“Porsche” publicē attēlus, kas liecina par papildinājumu “Taycan” modeļu saimē

Vācu autoražotājs "Porsche" publicējis tumšu attēlu, tādā veidā liekot noprast, ka tas gatavojas jauna "Taycan" modeļa prezentācijai. Šobrīd gan...

Android 12 varētu ieviest Hibernation iespēju reti izmantoto lietotņu “saspiešanai”

Android Open Source Project komanda strādājot pie jaunas Hibernation iespējas, kas ļaus samazināt lietotņu aizņemto vietu viedierīces atmiņā. Pagaidām...Latvijas Mobilais Telefons (LMT) no 10. jūlija piedāvās klientiem iespēju legāli klausīties vairāk nekā 20 miljonu dziesmu savā mobilajā telefonā, izmantojot pasaulē populārāko mūzikas straumēšanas servisu Spotify.

„Straumēšana pasaulē jau ir mainījusi formātu kā cilvēki pērk un klausās mūziku. Vairs nav nepieciešams iegādāties diskus vai, iespējams, nelegāli lejupielādēt dziesmas. Tagad mūzika arī telefonā ērti ir pieejama tiešsaistē jebkurā laikā un vietā par fiksētu mēneša maksu mazāk kā viena diska cenā. Līdz ar LMT Spotify Premium piedāvājumu, arī Latvijā strauji augs mūzikas klausīšanās tiešsaistē. Savā ziņā tas maina mūzikas tirgu līdzīgi kā LMT izmainīja mobilo sakaru tirgu ieviešot bez limitu pieslēgumu Brīvība,” norāda LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.


Sākotnēji LMT klientiem būs iespēja saņemt Spotify Premium pakalpojumu bez abonēšanas maksas uz trim vai sešiem mēnešiem. Pēc tam visas šīs vairāk nekā 20 miljoni dziesmas būs pieejamas par fiksētu maksu.

Spotify ir pieejama plašā klāstā arī Latvijas mūzika. Turklāt tā ir iespēja arī mūsu vietējiem māksliniekiem gūt panākumus ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Piemēram, šī gada daudzsološākā grupa Carnival Youth tieši pateicoties Spotify izveidoja sadarbību ar vienu no lielākajiem dzērienu ražotājiem pasaulē Carlsberg. Uzņēmuma pārstāvji viņus atrada un noklausījās Spotify, un tagad viena no Carnival Youth dziesmām ir dzirdama Carlsbergs reklāmā Dānijā.

Ērtu mūzikas klausīšanās tiešsaistē nodrošina LMT modernais un ātrais mobilā interneta tīkls, kurā katru gadu investējam ievērojami vairāk kā pārējie tirgus dalībnieki. LMT 3G tīkls ir pieejams jau vairāk nekā 96% Latvijas teritorijas, bet īpaši ātrais LMT 4G tīkls ir pieejams jau 69% Latvijas iedzīvotāju.

LMT piedāvā klientiem Spotify Premium, kas nodrošina mūzikas klausīšanos bez reklāmām, augstākā skaņas kvalitātē, piedāvā vairāk kontroles pār atskaņošanas secību un iespēju lejupielādēt dziesmas brīžiem, kad nevarēsi vai negribēsi būt tiešsaistē.

[youtube=http://youtu.be/wKml4FXlkjE]

23 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
23 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
es

Ko tas maina? Es tā jau varēju iegādāties spotify premium bez lmt. Vai arī ar šo bija domāts tas, ka megabaiti par mūzikas klausīšanos netiks skaitīti?

Kāds

LMT klientiem būs iespēja lietot Spotify Premium 3 mēnešus bez maksas, tas arī viss?
Ņemot vērā cik daudz datu patērē Spotify Premium(320kbps) un LMT interneta cenas, nav ilgi jādomā kāpēc šāds piedāvājums.

Enemy

Vai fiksētā maksa atšķirsies no esošās Spotify Premium?

Artis Abols

Jau šīs nianses izzinājām no LMT.

Tātad Spotify norēķini ies klāt pie LMT rēķina. Manuprāt te ieguvums ir nekāds, jo Spotify jau tāpat noņem naudiņas, turklāt dara to automātiski.

Cenas ziņā ieguvumu nav.

Vienīgais ieguvums ir 3 vai 6 bezmaksas mēneši, bet nosacījumi to iegūšanai ir miglā tīti.

Dati tērējas kā tērējās un arī šeit nekādu ieguvumu nav.

es

Galīgs FAIL no LMT puses, bezjēdzīgs gājiens, šis pat pasliktināja manas domas par LMT

Canium

Par kādu datu tērēšanu ir runa, ja viens no Premium plusiem ir iespēja mūziku saglabāt atskaņošanai offline režīmā?!

Jautājums vienīgi par to, kāpēc man būtu šis pakalpojums jāpērk caur LMT, nevis pa tiešo no Spotify???

Artis Abols

Tieši par to (mobilo) datu tēriņu jau ir pirmā doma, ja ir sadarbība ar LMT!

Jānis Ošenieks

3-6 mēneši Spotify Premium par brīvu? Tas ne tuvu nav pietiekoši labs iemesls, lai attaisnotu pāriešanu uz LMT. (ļoti) mazs bonuss esošajiem klientiem, lai gan nav skaidrs, pie kādiem nosacījumiem šo ‘pakalpojumu’ varēs iegūt.

KKTK

Pfff, es piedāvātu tādu risinājumu, kur visi būtu ieguvēji. Spotify sadarbībā ar LMT noņem stundu limitu parastajam lietotājam. Reklāmas tomēr saglabājas, tiem kam apnīk nopērk Premium (pelna Spotify), tā kā ar zemāku kvalitāti strīmings ir pavelkams visiem, ieguvējs klausītājs, tiem kam liekas pa par īsu ņem citu datu plānu, ieguvēls LMT.

Kaspars

Woohoo 69!

Jānis Andersons

Nu manis pēc varētu paciest kaut vai tās reklāmas, ja gribēšu tad pirkšu premium, bet galvenais ko nepasaka, vai par tiem notērētajiem MB būs jāmaksā? piemēram kā Bitei laikaam MB neskaita kad lieto Waze

Kristaps Skutelis

Es arī uzreiz iedomājos par biti, kas neprasa naudu par Waze un banku apliāciju patērēto datu pārraidi, bet uzreiz arī ir skaidrs, ka abas šīs aplikācijas datus tikpat kā netērē. Tādējādi kopumā tas viss vērtējams kā PR triks. Tiesa, pat ar to visu Bites PR triks sanācis veiksmīgāks par šo LMT piedāvājumu, kas raisa tik daudz jautājumus. 10. jūlijā tad būs pilna skaidrība.

davfreim

Haha, Bite neskaita WAZE MB, ar waze notērēt 1MB ir grūti :D

Un kas par bomžošanu? iPadā 10 GB maksā 10Euro…, laukos būdams velku pat torrentus iPadā, ar 3G ātrums 400-990 kb/s…

Klaawz

Cik iPhonā maksā 10 GB?
Pa 10 EUR sanāk 3 GB, bet tāpat nespēju tik daudz atdot, ja mājās par LTC optiku maksāju 14, 90 EUR.

LOOK

Bez LMT 1. mēnesi var lietot premium bezmaksas. Līdz ar to ieguvums no LMT ir vēl mazāks.

Matīss

Kapēc visu sūdzas? Dabūsiet spotify uz 3 mēnešiem bez maksas, kas liek jums viņu klausīties caur mobīlo internetu? Ir tāda lieta kā wi-fi un arī uz datora varēs klausīties. Padomā ar galvu nevis uzreiz savu stulbumu stāsta

Maris Arbidans

Izlasot šo rakstu un komentārus, tāpat nesapratu, kāds man no tā ieguvums ilgtermiņa. Jo kā jau minēts komentāros, Premium es varu iegādāties pa tiešo no Spotify. Kam man LMT kā starpnieku. Būs mēneša abonēšana lētāka vai varbūt MB neskaitīs??

Kristaps Skutelis

Neizskatās, ka būs lētāka Spotify Premium maksa (LMT pagaidām nerunā par konkrētām cenām) un datu pārraides tik un tā tiks uzskaitīta. Tātad, ieguvums ir ērtāka apmaksa caur LMT (nosacīts ieguvums) un daži bezmaksas mēneši (nav skaidrs kuram tiek 3 un kuram 6 bezmaksas mēneši).

Karlitos

Ja komentāros rakstītais ir taisnība, tad jāsecina, ka diezgan vājš piedāvājums no LMT puses. Lietotājam nav monetāra ieguvuma. Ja Spotify abonēšana būs lētāka pie LMT nekā pa taisno pie Spotify, tad ir cita runa. Tas, ka tā abonēšana nāk klāt pie LMT rēķina, manuprāt, nav pilnīgi nekāds ieguvums gala lietotājam. Kopumā – šī ir vienkārši parasta fīča. Tele2 un Bite klientiem šis būs 0 motivācija, lai pārietu. Manuprāt, lietotāji vēlas kaut mazu (50 centi/1 euro), bet mūžīgu ilgtermiņa monetāru ieguvumu – tas ir daudz svarīgāks nekā pirmie 3 vai 6 mēneši bez maksas.

Kristaps Skutelis

Papildināju rakstu ar prezentāciju no pasākuma. Tās 10. slaidā var saprast, ka bezmaksas Premium mēneši pienākas atkarībā no izvēlētā datu plāna. Mazākiem datu plāniem būs 3 bezmaksas mēneši, bet lielākiem (2-8 GB) – seši.

Kristaps Skutelis

No šodienas gaisā LMT un Spotify projekta mājaslapa: https://www.lmt.lv/lv/spotify. Pie reizes ir vērts palasīt arī pakalpojuma noteikumus. Es pats kā esošs Spotify Premium klients šodien pamēģināju pieslēgt šo LMT piedāvājumu. Tā kā līdz šim izmantoju 3 GB plānu, tad nācās pārslēgties uz 4 GB plānu un skatos, ka Spotify Premium pakalpojums man pieslēgts uz 6 mēnešiem. Komentāram pievienoju ekrānšāviņu no Spotify konta lapas, kurā redzams, ka šis konts ir asociēts ar LMT, kas tagad atbild par manu Premium abonementu. Cik noprotu, pakalpojums tiks pārtraukts, ja pārslēgšos uz zemāku datu plānu. Otrajā ekrānšāviņā info no LMT lapas, kurā redzams tas pakalpojuma… Read more »

Dairis Jankovskis

Man tik jautājums. Cik izdevīgi bezmaksas uz 6mēnešiem? Unlimited – 3.49 EUR / month. Premium -6.99 EUR / month (un arī after trial period). LMT lietotājiem pēc tam 6.99Eur. Vienīgi LMT priekšlaicīgi cilvēkus pielāgo lielajam datu patēriņam un liek izvēlēties tai atbilstošu datu plānu. Reklāma man gan patīk :)

Artis Abols
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: