Web Analytics
More
  Reklāma

  Dacia apkopojis 2024. gada pirmās puses pārdošanas rezultātus Baltijas valstīs

  Jaunākie raksti

  2024. gada pirmajā pusē tika reģistrēti 1509 Dacia automobiļi, nodrošinot šim zīmolam 4,5 % no Baltijas valstu automobiļu tirgus.

  Pēc sešiem mēnešiem Dacia ir starp sešiem pārdotākajiem automobiļu zīmoliem Baltijas valstīs.

  Reklāma

  Latvijā šis zīmols ir piektajā vietā un aptver 6,3 % lielu automobiļu tirgus daļu, par 0,3 procentpunktiem pārsniedzot šo pašu periodu 2023. gadā.

  Dacia ir piektajā vietā arī Igaunijā – par trim vietām augstāk nekā pērnā gada pirmajā pusē. Savukārt tirgus daļa ir pieaugusi par vienu procentpunktu un nu ir 4,3 %.

  Pašlaik jau vairāk nekā 40 % no Dacia kopējā pārdošanas apjoma veido automobiļi ar ECO-G dzinēju (benzīns + SNG). Vispopulārākā izvēle ir Jogger – 78 % klientu izvēlas šo dzinēja versiju. Arī Sandero ir bijis ļoti populārs – 66 % no pārdotajiem automobiļiem bija ekonomiskais ECO-G dzinējs.

  Klienti augstu vērtē Duster daudzpusīgumu un izturību – vairāk nekā 50 % no pārdotajām versijām ir aprīkotas ar pilnpiedziņu (4×4).

  Šī gada jūnijā Baltijas valstu automobiļu tirgū ienāca jaunais Duster. Pagaidām šim modelim saņemti vairāk nekā 450 pasūtījumu, no kuriem 76 % ir augstākajām aprīkojuma versijām – Journey un Extreme, 29 % ir full hybrid versijas, savukārt 27 % ir pilnpiedziņa.

  Šī gada aprīlī Dacia Baltijas valstu automobiļu tirgu iepazīstināja ar Jogger hibrīdo versiju. Pašlaik šī versija veido 17 % no kopējā pārdošanas apjoma.

  Gada otrajā ceturksnī sākās jaunā Spring pasūtīšana – tas ir Dacia vislētākais elektriskais modelis automobiļu tirgū, kura cena Lietuvā un Latvijā ir, sākot no 18 990 €, un Igaunijā – no 19 190 €.

  Mēs esam ļoti gandarīti, ka joprojām esam starp sešiem Baltijas valstu klientu iecienītākajiem zīmoliem. Dacia piedāvā rūpnīcā ierīkot SNG sistēmu visiem saviem modeļiem – tas raisa lielu interesi. “Mēs gatavojamies Dacia Bigster – C segmenta SUV pasūtījumu pieņemšanas uzsākšanai šī gada beigās”, stāsta Tomašs Mrozs (Tomasz Mróz), Renault izpilddirektors Polijā un Baltijas valstīs.

  Plāni 2024. gada otrajai pusei

  Gada pirmajā pusē klientiem bija iespēja iepazīt jauno Duster un Jogger hibrīdajā versijā, kā arī elektrisko Dacia Spring. Gada noslēgumā tiks izlaists Bigster – tā pasūtīšana sāksies gada otrajā pusē. Šis automobilis nonāks pārdošanā 2025. gadā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma