Web Analytics
More
  Reklāma

  “Samsung” Parīzē prezentē “Galaxy Ring” viedo gredzenu

  Jaunākie raksti

  Ilgi baumots, beidzot savu dienas gaismu ieraudzījis “Samsung” pirmais viedais gredzens “Galaxy Ring”, kas līdztekus citām ierīcēm prezentēts 10. jūlijā “Unpacked” pasākuma laikā. Tiesa, “Samsung Latvija” rīkotajā pasākumā šī ierīce netika prezentēta, līdz ar to varētu domāt, ka Latvijas tirgū “Galaxy Ring” vismaz šobrīd nebūs aktuāls.

  Viedais gredzens aprīkots ar akselerometru, sirdsdarbības ātruma un ādas temperatūras sensoriem, kas kopīgos datus “Samsung Health”. Tāpat gredzens sniegs plašu miega datu analīzi, iekļaujot tādu informāciju kā kustības miega laikā, sirdsdarbību un elpošanas ātrums, kā arī menstruālais cikls. Līdzīgi kā jaunie viedpulksteņi “Galaxy Watch Ultra” un “Galaxy Watch7” arī “Galaxy Ring” ļaus noskaidrot kopējo enerģijas rādītāju, kas balstās uz 7 mērījumiem, kas saistīti ar miegu un fiziskajām aktivitātēm. Tāpat gredzens brīdinās, ja kāds no rādītājiem ir neatbilstošs vai arī lietotājam ir nepietiekošas kustības.

  Reklāma

  “Galaxy Ring” ir izgatavots no titāna un ar to var doties nirt līdz 100 metru dziļumā. Tam ir IP68 ūdens un putekļu aizsardzība. Atkarībā no izvēlētā izmēra gredzens sver no 2,3 līdz 3 gramiem. Ar vienu uzlādi tas varēs darboties līdz septiņām dienām. Interesenti varēs izvēlēties kādu no trim krāsām – melnu, sudraba, zelta. Tā cena ASV būs 400 USD.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Atis Gavens
  10.07.2024 18:02

  Galaxy Ring” ir izgatavots no titāna un ar to var doties mirt !!!!! līdz 100 metru dziļumā.

  Protams var arī tā.

  Andris
  11.07.2024 10:37

  Ideāli, precoties viens otram pirkstā varēs likt zelta galaxy ring :)

  Biteme
  12.07.2024 11:47
  Reply to  Andris

  “Solu būt kopā ar tevi līdz desupportam un pēc tam vēl dažus gadus par papildus uzturēšanas maksu”

  Hektors Litrs
  13.07.2024 22:02

  Akciju cenu varēšu redzēt uz gredzena?
  Sieva jau tā dusmojās, ka daudz skatos savu portfeli telefonā un PC, ar šo gredzenu varešu sekot savam portfelim pat pa kluso?

  Hektors Litrs
  13.07.2024 22:16

  Vibrējoša versija arī pieejama?

  Reklāma