Web Analytics
More
  Reklāma

  “Galaxy AI” drīzumā varētu piedāvāt reāllaika tulkojumus “WhatsApp” saturam

  Jaunākie raksti

  Gada sākumā “Samsung” izziņoja savu mākslīgā intelekta (MI) funkciju paku “Galaxy AI“, kas nonāk ne tikai pašos svaigākajos viedtālruņu modeļos, bet arī vecākos “Samsung” telefonos. Viena no šīm funkcijām ir “Live Translate”, kas piedāvā reāllaika tulkošanu starp valodām un pieejama īsziņās un zvanos. Paredzams, ka tuvākajā nākotnē šī funkcija tiks paplašināta, iekļaujot arī trešo pušu lietotnes, piemēram, “WhatsApp”.

  Ziņots, ka jaunā funkcionalitāte ir ceļā uz integrēšanu “WhatsApp”, taču nav zināms, kad tieši tā varētu nonākt pie pirmajiem lietotājiem. Jāpiezīmē, ka “Samsung” jau iepriekš izteicies, ka integrēs “Live Translate” trešo pušu lietotnēs, bet neatklāja, kurās.

  Reklāma

  Saskaņā ar “SamMobile”, integrācija var attiekties ne tikai uz “WhatsApp” teksta ziņojumiem, bet arī audiozvaniem. Tas nozīmē, ka lietotājs varētu vienlaicīgi sarunāties un saņemt reāllaika tulkojumu sarunai. Tā ir lieliska opcija, kad šķērslis normālai komunikācijai ir tieši valodas barjera.

  Iespējams, vairāk par “Galaxy AI” funkcijām un to pieejamību “Samsung” pastāstīs savā “Galaxy Unpacked” pasākumā, kas notiks jau šo trešdien, 10. jūlijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma