Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple beidzot Eiropā apstiprina Epic Games lietotņu veikalu

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā piektdienā Apple beidzot apstiprināja un atļāva Epic Games piedāvāt savu lietotņu veikalu Eiropas Savienībā esošajiem iPhone lietotājiem.

  Pateicoties Digitālo tirgu aktam Eiropas Savienība izaicina Apple slēgto ekosistēmu dažādos aspektos. Viens no tiem ir iespēja ielādēt mobilās lietotnes no trešo pušu servisiem, kas patiesībā pagaidām nav ļoti nopietni parādījušies pie apvāršņa. Tomēr izklausās, ka tuvākajā laikā mēs varētu ieraudzīt nopietnāku konkurenci no Epic Games.

  Reklāma


  Videospēļu uzņēmums jau divas reizes ir mēģinājis iesniegt savu lietotņu veikalu pārbaudei Apple pusē, taču ir saņemti atteikumi. Pēc Epic teiktā, tas saistīts ar ļoti līdzīgo dizainu pašam Apple App Store, tomēr Apple šo komentāru noliedzot, norādot uz citām neatbilstībām. Taču trešais Epic Games pieteikums ir beidzot apstiprināts, kas nozīmē, ka drīzumā varētu būt pieejams nopietnāks konkurents.

  Epic paziņojis, ka jaunais lietotņu veikals būs pieejams tuvāko mēnešu laikā. Tajā, protams, atradīsies Epic radītās spēles, ieskaitot Fortnite, kā arī plānos ir piedāvāt citu izstrādātāju lietotnes. Papildu informācija vēl tiks izziņota, taču galvenais, ka ir saņemts apstiprinājums no Apple.

  Tas gan arī netiek uzņemts ar sajūsmu, jo gan Epic, gan Spotify norāda, ka joprojām Apple politika ir visai ierobežojoša un nesaskan ar Digitālo tirgu aktu.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Lietotājs
  08.07.2024 11:53

  Žēl ka ne uz iPadOS, kur tas būtu reāli noderīgi uz M sērijas procesoriem.
  Vajag lai Eiropa šos izkastrē vēlreiz un atļauj arī uz planšetēm AltStores.

  Reklāma