Web Analytics
More
  Reklāma

  “Apple” esot diskutējusi arī ar “Meta” par iespējamu sadarbību MI jomā

  Jaunākie raksti

  Šī mēneša sākumā izstrādātāju konferences WWDC24 ietvaros “Apple” paziņoja par sadarbību ar “OpenAI” saistībā ar “ChatGPT” integrēšanu savos servisos, ieskaitot “Apple Intelligence“. Tikmēr medijs “Wall Street Journal” ziņo, ka “Apple” par līdzīgu potenciālu sadarbību it kā esot diskutējusi arī ar “Meta”.

  Saskaņā ar “Wall Street Journal” ziņojumu, “Apple” runājusi ar “Meta” par iespēju izmantot ģeneratīvā mākslīgā intelekta (MI) modeli “Meta AI” savos risinājumos. Norādīts, ka līdzīga saruna “Apple” bijusi arī ar MI startapiem “Anthropic” un “Perplexity”. Tomēr acīmredzot pagaidām nekādu rezultātu šīs diskusijas nav nesušas.

  Reklāma


  Kas attiecas uz potenciālo sadarbību ar “Meta”, viens no “Apple” ieguvumiem vienošanās gadījumā būtu padarīt sevi mazāk atkarīgu no viena partnera un iespēja izvēlēties no vairākiem piedāvājumiem. Savukārt “Meta” gadījumā tā saņemtu sava ģeneratīvā MI risinājuma apstiprināšanu. Tiesa, arī šīs partnerības ietvaros uzņēmumi nemaksātu viens otram, kā tas ir “Apple” un “OpenAI” sadarbības ietvaros.

  Jāpiezīmē, ka “Apple” un “OpenAI” savas partnerības ietvaros vienojušies par “ChatGPT” integrāciju operētājsistēmās “iOS 18”, “iPadOS 18” un “macOS Sequoia”. Jaunā funkcionalitāte lietotājiem būs pieejama bez maksas šajā rudenī.

  Jaunākās ziņas gan liecina, ka “Apple” noliegusi potenciālo sadarbību ar “Meta” par tā MI čatbota integrāciju “iOS 18”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma