Web Analytics
More
  Reklāma

  Izrādās, ka “Apple” nemaksā “OpenAI” par “ChatGPT” izmantošanu

  Jaunākie raksti

  Pirmdien notikušajā izstrādātāju konferencē WWDC24 “Apple” paziņoja par sadarbību ar “OpenAI”, kuras ietvaros integrēs “ChatGPT” operētājsistēmā “iOS 18”. Tiesa, abi uzņēmumi līdz šim klusējuši par līguma detaļām, un ne velti. Jaunākais “Bloomberg” ziņojums vēsta, ka “Apple” nemaksā “OpenAI” par “ChatGPT” izmantošanu.

  “Bloomberg” žurnālists Marks Gurmens, runājot par partnerību starp abiem uzņēmumiem, skaidro, ka sākotnēji nevar paredzēt, vai kāda no pusēm vispār gūs nozīmīgus ieņēmumus no šīs sadarbības. Līdz ar to vismaz pagaidām “Apple” nemaksā “OpenAI” un “OpenAI” nemaksā “Apple”. Gurmens vērš uzmanību uz “Apple” uzskatu, ka “ChatGPT” integrācija “iOS 18” varētu sniegt “OpenAI” lielāku ieguvumu nekā nauda.

  Reklāma


  Jāpiezīmē, ka “ChatGPT” operētājsistēmās “iOS 18”, “iPadOS 18” un “macOS Sequoia” parādīsies šī gada rudenī. Lietotājiem šī funkcionalitāte būs pieejama bez maksas. “ChatGPT Plus” abonenti saņems arī papildus iespējas.

  Avots9to5mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Papajsss
  14.06.2024 12:10

  Diez OpenAI serveri, tiks ar to visu galā….

  Skābene
  14.06.2024 12:22

  Bezmaksas siers peļu slazdā?

  Oskars
  14.06.2024 12:27

  Joprojam neizprotu shi MI ieguvumu viediericites. Nu ja cilveki kluvusi stulbaki, tas liecina ka jaapmekle velreiz skola.

  Last edited 1 month ago by Oskars
  Reklāma