Web Analytics
More
  Reklāma

  Google News Showcase programmas dalībnieku vidū tagad iekļauti arī Latvijas mediji

  Jaunākie raksti

  Diezgan nozīmīgs notikums noticis šajā otrdienā, kad Google News Showcase programmā oficiāli iekļauti dažādi Baltijas mediji, kuru starpā no Latvijas darbosies Latvijas Sabiedriskie Mediji (LSM) un Tvnet.

  Tāpat sarakstā iekļauti dažādi nacionāli un populārākie mediji no Lietuvas un Igaunijas. Iesaistītie izdevēji izveidos News Showcase paneļus, kas sniedz lasītājiem vairāk veidu, kā darboties ziņām un novirzīt viņus uz pilniem rakstiem ziņu izdevumu vietnēs. Tas ļauj izdevējiem veidot dziļākas attiecības ar lasītājiem un ļauj viņiem tiešāk pārvaldīt savu zīmolu. News Showcase paneļi no šiem medijiem Baltijas valstīs jau ir sākuši parādīties Google News lietotnē un tīmeklī.

  Reklāma

  Papildu tam daļa izdevēju ir izvēlējušies izmantot Google sniegto iespēju piedāvāt maksas saturu. Līdz šim News Showcase programmā darbojas vairāk nekā 2700 publicētāju, un Baltijas mediju saturs tagad būs pieejams 30 valstīs.

  Dalība šajā programmā nenozīmē tikai ērtu parādīšanos Google News lietotnē, bet arī atbalstu medijiem, lai cīnītos pret dezinformāciju. Kā arī izdevēji ir saņēmuši konsultācijas un apmācības no Google, kuros runāts par dažādām izpētes iespējām, lai saturs būtu pēc iespējas uzticimāks un drošāks.

  Avots: Google
  AvotsGoogle
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Lolwart
  20.06.2024 11:21

  Nu tik varēs stāstīt par 521 dzimumu. 😏

  Reklāma