Web Analytics
More
  Reklāma

  “Twitch” vairāk nekā 30 valstīs paaugstina abonementa cenas

  Jaunākie raksti

  “Amazon” piederošā tiešsaistes straumēšanas platforma “Twitch” ziņu virsrakstos pēdējā laikā nav parādījusies pārāk pozitīvā noskaņā. Piemēram, servisa darbība pārtraukta atsevišķās valstīs, no darba atbrīvoti vairāk nekā 500 strādājošie u.c. ne visai glaimojošas lietas. Papildinot tās, “Twitch” paziņojusi, ka līdz pat par 43% paaugstinās pirmā līmeņa abonementa cenu vairāk nekā 30 valstīs.

  Savā oficiālajā kontā vietnē “X” straumēšanas platforma informējusi, ka sākot ar 11. jūliju paaugstinās abonementa un virtuālo dāvanu cenas vairākos nekā 30 valstīs, piemēram, Jaunzēlandē, ASV, daudzviet Eiropā. “Twitch” šo lēmumu pamato ar vēlmi palielināt straumētāju ieņēmumus un padarīt straumēšanu ilgtspējīgāku.

  ReklāmaAdvertisement

  Šobrīd “Twitch” nav detalizētāk informējusi, kuras valstis tieši skars cenu pieaugums, tikai dalījusies ar piemēriem. Lielākās cenu izmaiņas no dažām pieminētajām valstīm skars Slovākiju, kur abonementa maksa pieaugs no 3,49 uz 4,99 eiro, jeb +43%. Savukārt, piemēram, Vācijā maksa pieaugs par vienu eiro – no 3,99 uz 4,99 eiro. ASV “Twitch” abonementa cena pieaugs par vienu dolāru – no 4,99 uz 5,99 USD.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma