Web Analytics
More
  Reklāma

  “ChatGPT” bezmaksas versijas lietotāji tiks pie jaunām iespējām

  Jaunākie raksti

  Maija vidū “OpenAI” prezentēja savu jaunāko mākslīgā intelekta (MI) modeli “GPT-4o“, kas piedāvā vēl nebijušu pieredzi vaicājumu uzdošanā un atbilžu saņemšanā. Neilgi pēc tam uzņēmums veicis lielas izmaiņas sava čatbota “ChatGPT” bezmaksas līmeņa piedāvājumā. Vairākas funkcijas, kas iepriekš bija paredzētas tikai maksājošiem abonentiem, tagad pieejamas bezmaksas lietotājiem.

  Bezmaksas lietotāji tagad var izmantot tādas “ChatGPT” funkcijas kā tīmekļa pārlūkošana informācijas meklēšanai, datu analīze, failu augšupielāde un piekļuve pielāgotiem GPT modeļiem, ko izveidojuši trešo pušu izstrādātāji. Tas nozīmē, ka lietotāji tagad varēs saņemt augšupielādēto failu kopsavilkumu, “ChatGPT” atbildes, kas sameklētas tīmeklī, iespēju izpētīt dažādus pielāgotus MI modeļus. Tāpat bezmaksas versijas lietotāji tagad var piekļūt datu analīzes un diagrammu izveides rīkiem.

  Reklāma

  Rodas jautājums, kāda tagad jēga no maksas abonementa “ChatGPT Plus”? “OpenAI” skaidro, ka arī šie lietotāji joprojām saņems ievērojamas priekšrocības, piemēram, lielāks vaicājumu un atbilžu limits diennaktī, iespēja izmantot “GPT-4o”, izveidot pielāgotus GPT modeļus, prioritāra piekļuve jaunākajām funkcijām, tostarp agrīna piekļuve balss vaicājumiem, kas testa režīmā tiks palaisti “tuvāko nedēļu laikā”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Šopiholiķis
  31.05.2024 16:27

  Anekdote.
  ChatLGBT – savstarpēji draudzīgi MI modeļi. :D

  Profs
  31.05.2024 19:48

  Notestēju – par brīvu laikam 10 pieprasījumi. Ar latviešu valodu viss OK un saprot uzrakstīto un arī atbild labi – tajā jomā es liktu 9, bet ar atbildēm pēc būtības ir knapi 4-5 – pieprasījums google būs daudz precīzāks un mazāk kļūdu, jo chatgpt bieži izmeta ļoti novecojošu informāciju, kas vairs sen nav aktuāla. Arī uz reāliem jautājumiem bieži ir vispārīgas atbilžu frāzes kā politiķiem – daudz ko pasaka, bet beigās neko konkrēti…

  Reklāma