Web Analytics
More
  Reklāma

  “Anthropic” MI tagad ļauj izveidot robotprogrammatūras un pielāgot tās savām vajadzībām

  Jaunākie raksti

  “Google” un “Amazon” finansētais mākslīgā intelekta (MI) jaunuzņēmums “Anthropic” pievienojis jaunas funkcijas savam MI čatbotam “Claude”, kas maijā kļuva pieejams arī Eiropā. Lietotāji tagad var izveidot robotprogrammatūras un pielāgot tās savām vajadzībām.

  Interesentiem ir iespēja izstrādāt “Claude” robotprogrammatūras un ar to palīdzību, piemēram, izveidot savu personīgo e-pasta palīgu, robotu ideālo apavu iegādei un citus personalizētus risinājumus. Jauno funkciju var savienot ar jebkuru izvēlēto ārējo API.

  Reklāma

  Piemēram, izstrādātais palīgs var analizēt datus, lai izveidotu personalizētus produktu ieteikumus, pamatojoties uz lietotāja pirkumu vēsturi, sniegt ātras atbildes uz jautājumiem, izsekot pasūtījuma statusam, nodrošināt reāllaika tehnisko atbalstu un daudzas citas iespējas. Viss, kas lietotājam ir nepieciešams – piekļuve API un prasmes kodēt, lai izveidotu šo robotprogrammatūru.

  Šis rīks var darboties arī ar attēliem, ļaujot lietojumprogrammām analizēt vizuālos datus. Piemēram, lietotājs var izstrādāt robotprogrammatūru un ar tās palīdzību izveidot virtuālo interjera dizaineri, kas apstrādās telpas attēlus un sniegs konsultāciju tās iekārtošanā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma