Web Analytics
More
  Reklāma

  Airbnb motivē īres īpašumus aprīkot ar elektroauto uzlādes iekārtām

  Jaunākie raksti

  Kaut arī no dažiem avotiem dzirdams, ka elektroauto tirgus pieaugums tomēr turpina samazināties, tikmēr izīrēšanas serviss Airbnb tieši mudina savu klientu īpašumus aprīkot ar elektroauto uzlādes iekārtām.

  Šajā gadījumā Airbnb piedāvā sadarboties ar uzņēmumu ChargePoint, kas par zemāku cenu ļaus iegādāties un uzstādīt uzlādes sistēmu izīrējamā mājoklī. Interesentiem būs iespējams iegūt līdz pat 36% lielu atlaidi, kas ir patīkams ieguvums, zinot, ka šis iekārtas var maksāt arī vairāk nekā tūkstoti eiro.

  Papildu tam Airbnb norāda, ka arvien vairāk cilvēku īpašuma izvēlē izmanto opciju uzlādēt elektroauto. Šī filtra atzīme tikusi izmantota par 80% vairāk, salīdzinot 2022. un 2023. gadu. Tāpat novērojams, ka cilvēki šajos īpašumos ir gatavi palikt ilgāku laiku, kas ir ērti pašam izīrētājam. Līdz ar to arī iespējams nopelnīt vairāk.

  Lai šo procesu padarītu vēl ērtāku, tad veidojot sludinājumu, elektroauto uzlādes punkta atzīmi būs viegli atzīmēt, lai pēcāk tā būtu redzama un piesaistītu interesējošos klientus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma