Web Analytics
More
  Reklāma

  “Meta” padara “Quest OS” operētājsistēmu pieejamu citiem ierīču ražotājiem

  Jaunākie raksti

  Nedēļas sākumā “Meta” paziņojusi, ka tās operētājsistēmu, kas darbina “Meta Quest” viedās brilles, tagad oficiāli varēs izmantot arī trešo pušu ierīču ražotāji. Trīs lielie tehnoloģiju spēlētāji — “Asus”, “Lenovo” un “Xbox” – ir pirmie uzņēmumi, kuri piekrituši izstrādāt savas ierīces ar “Meta” programmatūru.

  “Meta” operētājsistēma, kas līdz šim bija pazīstama kā “Quest OS”, bet tagad saucas “Meta Horizon OS”, ļaus ierīču izstrādātājiem piekļūt tādām tehnoloģijām kā acu, sejas, roku un ķermeņa izsekošana, kā arī populārai jauktās realitātes funkcijai, kas lietotājiem joprojām ļauj redzēt apkārtni, nesājot viedās brilles. “Meta” arī norāda, ka visas turpmāk saražotās viedās brilles varēs savienoties, izmantojot “Meta Quest” lietotni “iOS” un “Android” ierīcēs.

  ReklāmaAdvertisement

  Paziņojumā norādīts, ka “Asus” un “Lenovo” plāno izstrādāt viedās brilles, kuras būtu paredzētas īpašiem gadījumiem. “Asus” gadījumā ierīce būtu domāta spēlēm, savukārt “Lenovo” vēlas radīt viedās brilles, kuras būtu paredzētas “produktivitātei, mācībām un izklaidei”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  karlis
  24.04.2024 11:55

  no wiki:
  The Quest 2 runs operating system software based on Android Open Source Project (AOSP) source code

  tātad tas ir androīds, kuru piedāvās citiem … priekš kam? ja reiz citi tāpat taisa bootloader lock

  Reklāma