Web Analytics
More
  Reklāma

  Honda prezentē jaunu “Ye” elektroauto modeļu līniju, bet šie auto būs pieejami tikai Ķīnā

  Jaunākie raksti

  Japāņu autoražotājs Honda nācis klajā ar jaunu elektrisko modeļu līniju, kas nosaukta par “Ye Series”. Šie jaunie auto oficiāli tiks prezentēti Pekinas autoizstādē jau šajā mēnesī, bet tirdzniecībā tiem būtu jānonāk līdz gada beigām, papildinot jau esošo Honda elektroauto klāstu, taču ir āķis – šie auto pagaidām būs nopērkami tikai Ķīnā.

  Pirmie divi modeļi būs Ye P7 un Ye S7 – tie ir veidoti uz pilnīgi jaunas elektriskās platformas, kas pieejama divās versijās – ar vienu elektromotoru aizmugurē vai diviem elektromotoriem un pilnpiedziņu. Aizmugurējās piedziņas versijas būšot veidotas tā, lai nodrošinātu sportisku vadāmību, savukārt pilnpiedziņas versijas būs pielāgotas lielai jaudai un Honda sola atsaucīgu vadāmību.

  Japāņi sagatavojuši arī vairākus konceptus, kas pārskatāmā nākotnē tiek gatavoti ražošanai, bet vismaz pagaidām šis viss ir paredzēts Ķīnai. Tam visam ir biznesā balstīti iemesli – Ķīna ir maksātspējīgs tirgus, savukārt pēdējā gada laikā tirdzniecības apjomi kritušies par 10%, tāpēc Honda ar šo jauno modeļu līniju vēlas piedāvāt papildus argumentus izvēlēties tieši viņus. Vienlaikus Honda mērķis ir konkurēt ar vietējo autobūves milzi BYD.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma