Web Analytics
More
  Reklāma

  Mercedes jau šomēnes prezentēs elektrisko “geļiku”

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Mercedes vēl 2021. gadā demonstrēja elektriskās G-klases konceptu, bet kopš tā laika mašīna bijusi izstrādes un testēšanas stadijā. Tagad testiem vairāk vai mazāk likts punkts un Mercedes gatavs parādīt sērijveida gatavo produktu – elektriskā G-klase debitēs 24. aprīlī Pekinas autoizstādē.

  Kompānijas pārstāvji uzsver, ka pāreja uz citu jaudas agregātu nenozīmē, ka pieļauti kādi kompromisi attiecībā uz veiktspēju un citiem faktoriem. “Jau no paša sākuma bija nolemts, ka elektriskajai G-klasei jābūt vismaz tikpat labai kā parastajai mašīnai gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos,” izteicies Mercedes G-klases zīmola rīkotājdirektors Emeriks Šillers.

  Mercedes pagaidām neatklāj tehniskos parametrus, bet zināms, ka mašīna svērs mazāk nekā 3,5 tonnas, tātad, to varēs vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību. No testiem zināms, ka G-klases prototips tērēja ap 28-30kWh elektrības uz 100km un auto aprīkots ar četriem elektromotoriem, pa vienam katram ritenim, nodrošinot šim modelim raksturīgās gaitas īpašības. Kāda ir akumulatora kapacitāte un cik tad tālu šis auto beigu beigās spēs aizbraukt ar vienu uzlādi, to ražotājs, visticamāk, atklās prezentācijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Labvēlis
  09.04.2024 16:31

  Nevaru sagaidīt kad pēc pāris gadiem rajona kontingents ar šiem vepriem pa tā jau izdangāto pagalma ceļu atstās izfrēzētas pēdas darba virzienā lai sasegtu kredītus.

  ak valodiņa
  10.04.2024 17:46

  Vai tiešām virsrakstā nevar iztikt bez kriev urlu leksikas? Kauns!

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  10.04.2024 21:42
  Reply to  ak valodiņa

  Da labi :|

  Reklāma