Web Analytics
More
  Reklāma

  Toyota Prius iegūst 2024. gada Pasaules gada auto dizaina balvu

  Jaunākie raksti

  Ņujorkas starptautiskajā autoizstādē tika paziņoti Pasaules gada auto konkursa laureāti sešās kategorijās. 2024. gada Pasaules gada auto dizaina balvu konkursa izskaņā saņēma Toyota Prius, kas finālā pārspēja Ford Bronco un Ferrari Purosangue.

  “Lai Prius radītu no jauna, mēs atgriezāmies pie rasēšanas dēļa un nopietni aizdomājāmies – radīt parastu auto, kas būtu lielisks taksometrs, vai tomēr radīt kaut ko tādu, kas spētu iekarot sirdis. Galu galā mēs izvēlējāmies otro variantu – radīt ko tādu, ko cilvēki mīlētu ne tikai tā racionālo īpašību, bet arī emocionālās pieredzes dēļ,” sacīja Prius galvenais inženieris Jasuši Ueda. “Ir liels gods saņemt labākā dizaina balvu, jo Prius viscaur ir auto, kas ne tikai izskatās lieliski, bet ir arī aizraujošs braukšanā.”

  ReklāmaAdvertisement

  Starptautiskā žūrija, ko veido 100 izcilu autožurnālistu no 29 valstīm, uzvarētājus izvēlējās aizklātā balsošanā, punktu sadalē balstoties uz katra pretendenta novērtējumu viņu profesionālā darba ietvaros. Balsošanas rezultātus apkopoja KPMG.

  Konkursā par Pasaules gada auto dizaina balvu automātiski piedalās visi automobiļi, kas kvalificējas citām Pasaules gada auto balvu kategorijām. Šogad uz labakā dizaina balvu kopumā pretendēja septiņdesmit (70) automobiļi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Labvēlis
  08.04.2024 14:42

  Viena problēma – drausmīgi dārgs.

  Tas pats Jānis
  08.04.2024 22:30

  Žūrija dorņi – neviens prouss nekad nav izskatījies normāli. Derdzīgs auto jau ntajās paaudzēs.

  Skābene
  09.04.2024 10:11

  Tad, kad Prius ir zaudējis savu aktualitāti, tad beidzot uztaisa tīri glītu PRIUSU.
  Kāpēc gan pirkt Prius, ja ir Corolla Hybrid par 2 x lētāku cenu.

  Reklāma