Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple Ķīnā var nākties sadarboties ar Baidu, lai piedāvātu MI funkcijas savos produktos

  Jaunākie raksti

  Mēs jau iepriekš rakstījām, ka Apple apsver sadarbību ar Google, lai savos šī gada produktos ieviestu šobrīd tik modīgās un pieprasītās mākslīgā intelekta funkcijas. Tas nav Apple pamatbizness un šādu funkciju darbināšanai nepieciešama tāda infrastruktūra, kādas Apple gluži vienkārši nav un kādu laiku vēl nebūs.

  Wall Street Journal vēsta, ka Apple ir veikusi pārrunas arī ar ķīniešu uzņēmumu Baidu, lai licencētu tā izstrādātās mākslīgā intelekta funkcijas izmantošanai Ķīna. Šajā valstī likums nosaka, ka jāizmanto tādi mākslīgā intelekta modeļi, kas ir licencēti un Google Gemini risinājums tāds nav. Savukārt, pašu ķīniešu veidotie risinājumi ir spējuši iegūt nepieciešamās licences. Kāds pārsteigums.

  Reklāma
  Advertisement

  Jāgaida šīs vasaras sākumā notiekošā Apple WWDC izstrādātājiem veltītā konference, kurā uzņēmums izziņos iOS 18 operētājsistēmas versiju un tad pavisam noteikti ir jābūt skaidrībai par mākslīgā intelekta funkcijām, kas tiks iekļautas un būs pieejamas ne tikai gala lietotājiem, bet arī izstrādātājiem.

  Avots9To5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Oskars
  25.03.2024 13:12

  Baidu, baida visus ar savu Baidu. Ka pat apple sabijas un Baidu nokodas.

  gunarros
  25.03.2024 14:50

  Interesanti, cik attīstītas ir mākslīgā intelekta spiegošanas spējas? ASV nākotnē var nākties aizliegt Apple produkciju vai arī atcelt aizliegumu Huawei.

  Reklāma