Web Analytics
More
  Reklāma

  “Apple” apsver sadarbību ar “Google” par “Gemini” darbinātu funkciju ieviešanu “iPhone”

  Jaunākie raksti

  Papildus “Gemini” izmantošanai savās lietotnēs un pakalpojumos “Google” savu lielo valodu modeli piedāvā arī trešo pušu izstrādātājiem. Ziņots, ka “Apple” šobrīd izvērtē sadarbību ar “Google” par “Gemini” darbinātu funkciju ieviešanu “iPhone” tālruņos.

  Saskaņā ar “Bloomberg” šobrīd norisinās aktīvas sarunas par to, lai “Apple” varētu licencēt “Google” ģeneratīvo MI modeļu komplektu “Gemini” ar mērķi nodrošināt dažas jaunas mākslīgā intelekta funkcijas “iPhone” tālruņos. Uzņēmums īpaši interesējas par teksta un attēlu ģenerēšanas funkcijām. Vienlaikus ziņots, ka “Apple” arī apspriedies ar “OpenAI”, lai potenciāli izmantotu “GPT” modeļus.

  Reklāma
  Advertisement

  Jāteic, ka “Apple” šobrīd saskaras ar lielu spiedienu, lai MI jomā panāktu konkurentus, piemēram, “OpenAI”, “Microsoft”, “Google”. Februārī “Apple” izpilddirektors Tims Kuks informēja, ka uzņēmums “vēlāk šogad” ieviesīs mākslīgā intelekta funkcijas. Tās varētu parādīties līdz ar “iOS 18” operētājsistēmas versiju. Taču potenciālas sadarbības izveide ar “Google” neliecina, ka “Apple” MI funkciju izstrādē būtu strauji progresējis.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma