Web Analytics
More
  Reklāma

  “Samsung” plāno kopā ar “Galaxy Ring” piedāvāt uztura ieteikumus

  Jaunākie raksti

  Viens no “Samsung” lielākajiem jaunumiem šogad, visticamāk, būs “Galaxy Ring” viedais gredzens, par ko uzņēmums ik pa laikam atklāj jaunas detaļas. Saskaņā ar Dienvidkorejas avotiem “Samsung Mobile eXperience” un sadzīves tehnikas nodaļa strādā kopā, lai integrētu “Samsung Food” funkcionalitāti “Galaxy Ring”. Tas liecina par to, ka “Samsung” vēlas piedāvāt uztura ieteikumus, izmantojot viedo gredzenu.

  Runājot par funkcijas darbību, skaidrots, ka “Galaxy Ring” uzraudzīs lietotāja aktivitātes dienas laikā. Savukārt “Samsung Food”, kas savienots ar “Samsung” viedo ledusskapi ar MI funkcijām, sniegs uztura ieteikumus un ēdienreižu plānus, balstoties uz pieejamo produktu opcijām, lietotāja kaloriju patēriņu un ķermeņa masas indeksu. Vēl futūristiskākā mājā, kur savienota arī “Samsung” viedā cepeškrāns, iespējams noteikt arī piemērotāko gatavošanas temperatūru un laiku.

  ReklāmaAdvertisement

  Tiesa gan, lielāka daļa no šīm iespējām sākotnēji būs aktuāla Dienvidkorejā, kur “Samsung” produkti un pakalpojumi ir krietni pieejamāki. Taču jau pašas šīs ieceres par “Galaxy Ring” integrēšanu “Samsung” pakalpojumos, skaidri parāda, ka šis gredzens būs būtiska “Samsung” ekosistēmas sastāvdaļa.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma