Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple plāno “Apple ID” kontu sistēmai mainīt nosaukumu

  Jaunākie raksti

  Jau iepriekš tika runāts, ka uzņēmums Apple gatavojas pārdēvēt un mainīt Apple ID, kas nākotnē sauksies Apple Account. Pēdējā informācija liecina, kas tas notiks šī gada rudenī, reizē ar iOS 18 versijas iznākšanu.

  Protams, tas attieksies uz visām jaunajām programmatūras versijām, kas tiks oficiāli palaistas rudenī. Iespējams, ka par šo informācija sekos jūnijā notiekošajā Apple izstrādātāju konferencē WWDC24. Šobrīd Apple norāda, ka pievienotie naudas līdzekļi Apple kontam ir “Apple Account Balance”, kas ir pirmais vēstnesis nosaukuma maiņai.

  Reklāma


  Tāpat tiek norādīts, ka uzņēmuma iekšienē ir izveidota atsevišķa Apple Account komanda. Tā nebūs tikai vienkārša nosaukuma maiņa, bet pilnīga zīmola maiņa. Sagaidāms, ka Apple ID termins tiks pilnībā aizstāts pēc tā 20 gadu ilgās darbības. Pagaidām nav zināms oficiālais iemesls šādām izmaiņām, tomēr Apple Account varētu uzskatīt par vieglāk un tiešāk saprotamu terminu.

  Vairākus gaidāmos programmatūras jaunumus mēs uzzināsim jau jūnijā WWDC24 laikā, un sagaidāms, ka drīzumā būs zināms konferences norises laiks.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  19.03.2024 09:17

  Iedomājieties, tajā 199x. gada mītiņā, noteikti bija kāds dalībnieks, kas teica, ka šo ir jāsauc par “Apple Account”. Tagad viņš var teikt – “I told you!” :D

  Reklāma