Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple iegādājies MI uzņēmumu DarwinAI, lai uzlabotu iOS 18 operētājsistēmu

  Jaunākie raksti

  Gada sākumā Apple iegādājies Kanādas mākslīgā intelekta uzņēmumu DarwinAI, tādējādi norādot uz vēlmi uzlabot mākslīgā intelekta funkcionalitāti gaidāmajā iOS 18 operētājsistēmā, kas iznāks rudenī.

  Līdz šim DarwinAI strādāja pie iespējas ar MI atpazīt dažādas detaļas ražošanas procesā, kā arī radot maza izmēra un pēc iespējas efektīvākas MI sistēmas. DarwinAI mājaslapa un sociālo tīklu konti jau tikuši slēgti, jo uzņēmums tiks pilnībā integrēts Apple MI komandā. Taču plašāka informācija par Apple plāniem saistībā ar uzņēmuma iegādi netiek pausta. Piemēram, DarwinAI izveidotājs Aleksandrs Vongs (Alexander Wong) kļuvis par Apple AI grupas direktoru.

  Reklāma
  Advertisement

  Taču acīmredzami ir tas, ka Microsoft, Google un citi mākslīgā intelekta uzņēmumi ir aizsteigušies priekšā Apple, tāpēc šī gada rudenī jauno iPhone un iOS operētājsistēmas sakarā varam gaidīt nozīmīgākus jaunumus. Līdz ar to citu uzņēmumu iegāde, kas jau specializējas noteiktajā jomā, nav nekāds nozares jaunums.

  Tieši DarwinAI iegāde nākotnē varētu ļaut iPhone un citās iekārtās iebūvēt AI komponentes, kas ir mazas, bet spēj nodrošināt dažādus procesus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma