Web Analytics
More
  Reklāma

  “Google” izlaidīs arī “Gemini Business” un “Gemini Enterprise” abonementa plānus

  Jaunākie raksti

  Pirms dažām dienām “Google” informēja, ka izlaidīs nākamās paaudzes “Gemini” mākslīgā intelekta (MI) modeli “Gemini 1.5 Pro“, kas var apstrādāt krietni lielāku informācijas apjomu, izmantojot ievērojami mazāku skaitļošanas jaudu. Taču tas nav viss. Kompānija paziņojusi, ka 21. februārī izlaidīs divus “Gemini” abonementa plānus “Gemini Business” un “Gemini Enterprise”, kas domāti “Google Workspace” klientiem.

  Jaunie abonementa plāni šķietami aizstās MI funkciju abonēšanas pakalpojumu “Duet AI”, kas līdz šim bija pieejams “Workspace” klientiem. Būtiski, ka šie plāni nodrošinās “Google Workspace” klientiem piekļuvi vienam no kompānijas spējīgākajiem Ml modeļiem, “Gemini Ultra 1.0” un “uzņēmuma līmeņa datu aizsardzību”. Tas nozīmē, ka, piemēram, darbinieku sarunas netiks izmantotas, lai apmācītu “Gemini” MI modeļus.

  Reklāma

  “Gemini Business” un “Enterprise” plāni lietotājiem nodrošinās piekļuvi tādām funkcijām kā palīdzība rakstīt, organizēt, vizualizēt, kā arī sniegs papildus MI iespējas pakalpojumos “Gmail”, “Docs”, “Sheets”, “Slides”, “Drive”, “Chat” un “Meet”. Tiesa, pagaidām nav skaidrs, kā tieši atšķirsies “Gemini Business” un “Enterprise” plāni, par ko “Google”, visticamāk, plašāk informēs, kad tie būs oficiāli izlaisti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma