Web Analytics
More
  Reklāma

  “Google” izziņo “Gemini 1.5 Pro” MI modeli ar būtiski uzlabotu veiktspēju

  Jaunākie raksti

  Vien pirms dažām dienām “Google” paziņoja, ka pārdēvē savu mākslīgā intelekta (MI) čatbotu “Bard” par “Gemini” un sāk piedāvāt arī tā maksas versiju “Gemini Advanced”. Tagad uzņēmums nācis klajā ar ziņu, ka izlaiž nākamās paaudzes “Gemini” MI modeli “Gemini 1.5 Pro”, kura sniegums uzlabots vairākās jomās, ieskaitot apstrādājamās informācijas apjomu un tam nepieciešamo skaitļošanas jaudu.

  “Google” apgalvo, ka “Gemini 1.5 Pro” modeļa veiktspēju var pielīdzināt “Gemini 1.0 Ultra” (“Google” līdz šim lielākais un jaudīgākais MI modelis), tikai izmantojot krietni mazāku skaitļošanas jaudu. “Gemini 1.5 Pro” ir spējīgs vienlaikus apstrādāt ļoti lielu informācijas apjomu. Piemēram, 10 – 11 stundu garu video vai desmitiem tūkstošu koda rindiņu.

  Reklāma

  “Gemini 1.5 Pro” ir vidēja izmēra multimodāls modelis, kas nozīmē, ka tas var apstrādāt dažāda veida datus, piemēram, tekstu, attēlus, video, audio un programmēšanas kodu.

  Jauno “Google” MI modeli šobrīd var izmantot izstrādātāji un biznesa klienti, izmantojot rīkus “AI Studio” un “Vertex AI”. Pēc dažām nedēļām “Gemini 1.5 Pro” būs pieejams plašākam interesentu lokam un aizstās “Gemini 1.0” un “Gemini Pro” modeļus. Papildus tam lietotāji jau no šodienas var izmantot “Gemini 1.0 Pro” un “Gemini 1.0 Ultra” modeļus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma