Web Analytics
More
  Reklāma

  “OpenAI”, iespējams, izstrādā MI sistēmu, kas spēj pārvaldīt lietotāja ierīci

  Jaunākie raksti

  Ja mākslīgā intelekta (MI) čatbots vēl nesen šķita kaut kas pārsteidzošs, tad “OpenAI” padomā ir vēl kas revolucionārāks, kas mainīs to, kā mijiedarbojamies ar ierīcēm un veicam ikdienas uzdevumus. Ziņots, ka uzņēmums, iespējams, izstrādā jauna veida programmatūru, kas spēj automatizēt sarežģītus uzdevumus lietotāja ierīcē. Citiem vārdiem – tā būtu MI sistēma, kas var pārvaldīt lietotāja ierīci un pati veikt tajā darbības.

  Pagaidām informācijas par to ir ļoti maz un arī pats “OpenAI” nav komentējis savus nodomus saistībā ar autonomām MI sistēmām. Tomēr diezgan skaidrs ir tas, ka MI attīstība neapstāsies pie “ChatGPT” līdzīgiem risinājumiem un nākamais loģiskais solis šajā nozarē būtu tā sauktie “darbības aģenti”.

  Šie “aģenti” būtu nozīmīgs solis uz priekšu virtuālo asistentu tehnoloģijā, piedāvājot lietotājam lielāku autonomiju un paveicot uzdevumus, kuri prasa cilvēka uzmanību. “Darbības aģenti” jeb autonomas MI sistēmas spētu darbināt lietotāju ierīces, lai veiktu nepieciešamos uzdevumus, piemēram, pārnest datus no vienas platformas uz otru, vāktu informāciju, izveidotu maršrutu, pat rezervētu lidmašīnas biļetes utml. darbības, ļaujot lietotājam pievērsties svarīgāku uzdevumu izpildei.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Lauku puika
  19.02.2024 06:47

  Jā, pilnīga kontrole pār lietotāja ierīcēm ir tieši tas kas pietrūka (sarkasms)

  Reklāma