Web Analytics
More
  Reklāma

  Populārā kompaktā SUV T-Cross modernizētā versija pieejama Latvijā

  Jaunākie raksti

  Kopš Volkswagen T-Cross nonākšanas tirgū 2019. gadā tas ir guvis ievērojamus panākumus – Baltijas valstīs kopumā pārdoti 5 437 automobiļi. Taču tagad Latvijā ir pieejama jaunākā kompaktā SUV versija. Jaunais T-Cross ir ieguvis vairākus būtiskus uzlabojumus –  izteiksmīgāku dizainu, atjauninātu salonu ar augstākas kvalitātes materiāliem, jaunākās paaudzes informācijas un izklaides sistēmu un jaunus LED priekšējos lukturus. Turklāt T-Cross papildu aprīkojumā tagad ir pieejami arī IQ.LIGHT LED Matrix priekšējie lukturi, kas nodrošina pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi diennakts tumšajā laikā. Atzīmējot Volkswagen 30 gadu jubileju Baltijā, jaunais un bagātīgi aprīkotais T-Cross jubilejas modelis Latvijā ir pieejams no 23 200 eiro.

  “2023. gadā Volkswagen ir nostiprinājis pozīcijas kā otrais vadošais zīmols kompakto SUV segmentā, pārdodot 2 171 automobili, tostarp 736 automašīnas Latvijā. Šobrīd T-Cross ir kļuvis par spēcīgu spēlētāju kopējā kompakto SUV segmentā Baltijā, nodrošinot vietu pirmajā pieciniekā ar 1 175 pārdotiem automobiļiem pagājušajā gadā, tostarp 342 vienībām Latvijā. Tas liecina par aizvien lielāku pieprasījumu pēc T-Cross, atspoguļojot Volkswagen klientu uzticību un apmierinātību Baltijas valstīs,” saka Volkswagen zīmola vadītājs Baltijas valstīs Justas Nekrošus (Justas Nekrošius).

  Reklāma

  Bagātīgs standarta aprīkojums

  Uzlabotajā T-Cross bāzes versijā jau ir iekļauti LED priekšējie lukturi, dinamiskā ceļa zīmju atpazīšana (Dynamic Road Sign Display), digitālais displeja panelis Digital Cockpit ar 20,3 centimetru (astoņu collu) displeju, jauns brīvi stāvošs informācijas un izklaides sistēmas displejs (20,3 centimetru izmērs). Standarta aprīkojumā ir arī tādas asistentu sistēmas kā sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front Assist un braukšanas joslu uzturēšanas asistents Lane Assist.

  Trīs efektīvi dzinēji

  Jaunais T-Cross Latvijā pieejams ar trīs jaudīgiem turbo benzīna dzinējiem (TSI), kuru jauda veido attiecīgi 70 kW (95 ZS), 85 kW (115 ZS) un 110 kW (150 ZS). T-Cross tiek piedāvāts gan ar manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu, nodrošinot autovadītājiem daudzpusīgas izvēles iespējas atbilstoši vēlmēm. Klienti var izvēlēties starp trīs aprīkojuma līnijām – Life, Style un R-Line.

  Moderns eksterjers un augstas kvalitātes materiāli

  No ārpuses atjaunotais T-Cross uzreiz atpazīstams pēc tā priekšpuses un aizmugures jaunā dizaina ar jauniem LED priekšējiem lukturiem, LED dienas gaitas gaismām, kas T-Cross integrētas pirmo reizi, un LED aizmugurējo lukturu kopām. Šie elementi ir iekļauti standarta komplektācijā, savukārt IQ.LIGHT LED matrix priekšējie lukturi ir pieejami papildu aprīkojumā. Šie lukturi pirmo reizi bija pieejami Touareg modelī, taču tagad ir pieejami arī jaunajā T-Cross. Populārā SUV panelis ticis pilnībā pārveidots – tāpat kā lielākajos Volkswagen modeļos, panelim ir mīksts polsterējums un izmantoti ievērojami augstākas kvalitātes virsmas materiāli.

  Ietilpīgs un daudzpusīgs dažādām vajadzībām

  T-Cross nodrošina labi organizētu telpu, kurā ir vieta līdz pat pieciem pasažieriem, bet aizmugurējais sēdeklis ir pārbīdāms par 140 milimetriem, tādējādi palielinot jau tā kompaktam SUV automobilim ietilpīgo bagāžas nodalījumu. T-Cross bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 385 līdz 455 litriem, un kad aizmugurējais sēdeklis ir nolocīts, tiek izveidots bagāžas nodalījums ar ietilpību līdz 1 281 litram.

  Palielināta sakabes āķa noslodze lielākai brīvībai

  Volkswagen palielinājis T-Cross sakabes āķa noslodzi – no 55 līdz 75 kilogramiem. Papildu 20 kilogrami palielina maksimālo slodzi, kas vertikāli iedarbojas uz noņemamo sakabes āķi. Tāpēc jaunais T-Cross piedāvā plašākas iespējas smagas piekabes vilkšanai. Vienlaikus tiek palielināts maksimālais atļautais velosipēdu svars, ko drīkst pārvadāt uz sakabes āķa piestiprināta turētāja.

  Volkswagen – pieprasītākais SUV zīmols Eiropā

  Automotive News Europe dati liecina – 2023. gadā Volkswagen ir nostiprinājis pozīciju kā pieprasītākais SUV zīmols Eiropā. T-Roc, Tiguan un ID.4 ir kļuvuši par pieprasītākajiem modeļiem mazo, kompakto un vidēja izmēra krosoveru segmentos, apliecinot Volkswagen vadošo pozīciju SUV kategorijās ar lielu pārdošanas apjomu. Turklāt 2023. gadā Eiropā kopumā tika pārdoti 106 264 T-Cross automobiļi.  Augstie rezultāti apliecina Volkswagen pieprasījumu Eiropas SUV tirgū, Volkswagen zīmola modeļiem ieņemot pirmās vietas astoņos no desmit Dataforce aplūkotajiem segmentiem ar lielu pārdošanas apjomu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma