Web Analytics
More
  Reklāma

  “Robinhood” tagad Eiropā piedāvā tirgoties ar kriptovalūtām

  Jaunākie raksti

  Populārā akciju un kriptovalūtu tirdzniecības platforma “Robinhood” pirms nedēļas paziņoja, ka savus pakalpojumus sāk piedāvāt Lielbritānijā. Tagad uzņēmums izvērsies vēl plašāk un lietotājiem Eiropas Savienībā (ES) piedāvā kriptovalūtu tirdzniecības pakalpojumus.

  Uzņēmums skaidro, ka pagaidām Eiropas klientiem pieejama tikai tirgošanās ar kriptovalūtām. Lietotāji var pirkt un pārdot 25 kriptovalūtas, tostarp “Bitcoin” un “Ethereum”. Savukārt akciju tirdzniecība gan joprojām būs pieejama vienīgi Lielbritānijā. Iespējams, šeit vēl jāpanāk vienošanās ar ES atbildīgajām institūcijām.

  Jāpiezīmē, ka ES aktīvi izstrādā noteikumus kriptovalūtu izsekojamībai, lai novērstu nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un nodrošinātu mazumtirgotāju aizsardzību pret tirgus nestabilitāti. Viens no svarīgākajiem noteikumu kopumiem šajā ziņā ir “Markets in Crypto-Assets” jeb MiCA, kas tiek uzskatīts par vienu no visaptverošākajām politikām kriptovalūtu regulēšanai. Tas ir arī iemesls, kāpēc “Robinhood” nolēma ienākt Eiropā un piedāvāt “Robinhood Crypto” pakalpojumus.

  Sākot no 7. decembra “Robinhood Crypto” mobilā lietotne ir pieejama Eiropas Savienībā un to var izmantot lietotāji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Uzņēmums sola ar laiku tirdzniecībā iekļaut plašāku kriptovalūtu klāstu un pievienot lietotnē jaunas funkcijas, piemēram, iespēju veikt kriptovalūtu pārskaitījumus un saņemt atlīdzības par uzdevumu veikšanu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  08.12.2023 13:06

  Ko te lai piebilst? Ja nu vienīgi:

  mass adoption, vetsīt

  Youtuberis
  09.12.2023 16:00

  Njā. Tas pats robinhood kas slēdza parasto lietotaju iespeju iegadaties gamestop, lai pasargàtu bagatos hedge fund investorus kuri ar naudu derēja ka gamestop vertiba kritīsies

  Robinhood nekad neuzticētu pat santīmu.

  Kursors.lv
  09.12.2023 16:32
  Reply to  Youtuberis

  Tev ir tāds ļoti romantisks skatījums uz to laiku notikumiem. Arī pašam Robinhood bija risks iekulties pamatīgās finansiālas dabas problēmās, ja tas trakums ap tiem shit-stockiem turpinātos un netiktu sabremzēti Reddit gudrinieki.

  Vizijs
  09.12.2023 16:31

  Robinhood mēsli, kas aizliedza tirgošanos ar gamestop, kad biezie maki shortojot pakāsa ievērojamas summas, pakāsa lielu daļu lietotāju ASV. Tagad centīsies atgūt lietotājus caur Eiropu. Iesaku nevienam tur savu naudu neinvestēt

  Daniels
  10.12.2023 10:24

  Gribèju piereģistrēties aplikācijā, vispirms ar sms palīdzību, neatnāca sms… tad ar zvanu uz telefonu, nezvana… nu tad jau arī laikam nav lemts :D
  Iztikšu ar 3 biržām, kurās jau esmu ))

  Reklāma