Web Analytics
More
  Reklāma

  “LinkedIn” sasniedz 1 miljarda lietotāju atzīmi un paziņo par jaunām MI funkcijām

  Jaunākie raksti

  Profesionālo kontaktu sociālais tīkls “LinkedIn” paziņojis, ka tā lietotāju skaits nupat sasniedzis apaļu miljardu lietotāju. Tas ir bijis 20 gadu ilgs darbs, taču uzslavas pelnījis, jo vien dažiem servisiem līdz šim izdevies sasniegt šādu lietotāju bāzi. Atzīmējot šo notikumu, “LinkedIn” arī paziņojis, ka platformā pievienos jaunas mākslīgā intelekta (MI) funkcijas.

  Jaunās MI iespējas sākotnēji saņems “LinkedIn” maksas abonementa “Premium” lietotāji. Šīs jaunās ģeneratīvā MI funkcijas balstītas uz “OpenAI” GPT modeļiem un lietotājiem sniegs vēl personalizētāku un atbilstošāku saturu. Uzņēmums norāda, ka šie MI rīki kalpos kā lietotāja uzticamais treneris, padomnieks, asistents un kolēģis.

  Dažas no šīm funkcijām ietver, piemēram, lietotāja ziņu plūsmas analīzi un atbilstošākā satura atlasi. Konkrētāk, iespēju analizēt gan parastus teksta ierakstus, gan videoklipus, garus rakstus, atlasīt no tā visa svarīgāko un dalīties ar idejām, kā šī informācija lietotājam var noderēt. Tāpat “LinkedIn” piedāvā jaunā darba meklētāja pieredzes rīku, kas lietotājam ļaus novērtēt, vai konkrētais darbs būs piemērots.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  02.11.2023 10:33

  Nu tak tur visi indieši ir sareģistrējušies. Senior experti :D

  Reklāma