Web Analytics
More
  Reklāma

  Īlons Masks vēlas, lai “X” līdz 2024. gada beigām sāktu sniegt arī finanšu pakalpojumus

  Jaunākie raksti

  Īlons Masks gana bieži runājis par to, ka vēlas mikroblogošanas vietni “X” pārvērst par visaptverošu lietotni, kas vienuviet lietotājam sniegtu svarīgākās funkcijas. Uz šo mērķi lēnām tiek iets, pievienojot “X” arvien jaunas iespējas, no kurām svaigākās ir balss un video zvani. Vienlaikus nesenā intervijā Masks izteicies, ka vēlas, lai lietotāji līdz 2024. gada beigām “visu savu finanšu dzīvi” pārnestu uz “X” platformu.

  Masks uzsver, ka sagaida, ka līdz nākamā gada beigām “X” būs pieejamas galvenās finanšu funkcijas. Viņš neslēpj savas ambīcijas, ka vēlas, lai “X” aizstātu lietotāju bankas kontu un kļūtu par vietu, kur glabāt naudu, vērtspapīrus un citus finanšu instrumentus. Lai to panāktu, “X” no ASV štatiem jāsaņem vajadzīgās licences, kas ļauj sniegt banku un naudas pārskaitīšanas pakalpojumus. Pagaidām tās izsnieguši deviņi ASV štati.

  Papildus tam “X” īpašnieks arī atklājis, ka platforma nākamgad kļūs par “pilnvērtīgu” iepazīšanās vietu un, domājams, piedāvās ko līdzīgu “Tinder” funkcijām. Par šiem plāniem gan Masks detalizētāk neizteicās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kkā tā
  31.10.2023 10:04

  Es vēlos, lai līdz 23. gada beigās elons ir bez neviena centa un uzņēmuma un sēž cietumā izciešot 21 mūža ieslodzījumu

  REALAIS
  31.10.2023 16:46
  Reply to  Kkā tā

  Interesanta doma, kam tērēt enerģiju :))

  Egils
  31.10.2023 21:55
  Reply to  Kkā tā

  Tavos sapņos, sojaspuika

  Krotow
  31.10.2023 17:25

  Nuuuu, tā viņš beigs kā Als Kapone.

  Reklāma