Web Analytics
More
  Reklāma

  Pilnīgi jaunais Lexus LM – luksusa mobilitātes pionieris

  Jaunākie raksti

  Prezentējam pilnīgi jauno Lexus LM – luksusa pasažieru auto, kas atver robežas un piesaka savu ilgi gaidīto ienākšanu Eiropas tirgū. Lexus, ko visā pasaulē pazīst kā izsmalcinātu augstas kvalitātes auto ražotāju, jaunajā modelī viegli apvienojis minivena ietilpību ar limuzīna eleganci. Lexus LM simboliski demonstrē ietilpības, elegances un zīmola vērtību saplūšanu – revolucionāru inovāciju, kas noteikti atstās neizdzēšamas pēdas visā nozarē.

  Viens no galvenajiem uzstādījumiem LM izstrādes laikā bija miers un klusums salonā – īpašības, kas raksturīgas patiesam luksusam. Par iedvesmu šim meistardarbam kalpoja oriģinālais Lexus LS, un viens no galvenajiem mērķiem bija nodrošināt tādu klusumu, kādu var rast pastaigā pa klusu mežaparku, kā arī nomierinošu un patīkamu vidi, kas piedāvā optimālus apstākļus atpūtai un ļauj pasažieriem baudīt filmu vai koncentrēties uz darbu.

  Lai sasniegtu šo mērķi, tika rūpīgi analizēti visi iespējamie trokšņi, un tika īstenoti visaptveroši pasākumi, lai izolētu trokšņu avotus un novērstu nevēlamu skaņu iekļūšanu salonā. Automašīnas izstrādes gaitā tika rūpīgi strādāts pie konstrukcijas hermetizācijas un spraugu samazināšanas, un visvairāk tika sašaurinātas atstarpes starp durvīm un virsbūvi. Īpaši riteņi slāpē rites troksni, savukārt četru sēdvietu LM starpsiena ir izgatavota no akustiskā stikla un mazina trokšņu pārnesi starp salona priekšējo un aizmugurējo daļu.

  Četru sēdvietu LM ir aprīkots ar speciāli šim modelim pielāgotu Mark Levinson 3D Surround Sound audio sistēmu. Gan četru, gan septiņu sēdvietu konfigurācijas modeļi ir aprīkoti ar ultraplatiem augstas izšķirtspējas ekrāniem, kas nodrošina augstākajiem standartiem atbilstošu skaņu un attēlu un automašīnā rada kinoteātra iespaidu. Šī unikālā audio sistēma piedāvā gan saistītos, gan neatkarīgos režīmus, ļaujot pasažieriem priekšā un aizmugurē baudīt gan vienādu, gan dažādu saturu, un ir apliecinājums Lexus izpratnei par personalizētu komfortu.

  Lexus Climate Concierge sistēma, kas izstrādāta jaunajam LM, ir daudz vairāk nekā tikai gaisa kondicionieris, jo ietekmē arī virkni citu salona vides aspektu. Tā būtībā darbojas kā personiskais sulainis, kas vienmēr gādā, lai visas ar salona atmosfēru saistītās funkcijas kalpotu katra braucēja prasībām, tostarp gaisa kondicionēšana, salona aizmugures apgaismojums, logu aizkari un sēdekļa pozīcija.

  Ar 2,5 litru pašuzlādes hibrīddzinēju aprīkotais LM 350h ir kluss un ļoti efektīvs, taču tā 250 DIN ZS/184 kW jauda un 239 Nm maksimālais griezes moments paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h nodrošina 8,7 sekundēs. Standarta aprīkojumā ietilpst E-Four elektroniskā pilnpiedziņa. Tā, pārdalot griezes momentu, privileģē aizmugurējo asi, kas nodrošina stabilitāti pagriezienos un augstāko komfortu pasažieriem.

  LM ir aprīkots ar adaptīvo balstiekārtu (AVS). Amortizatoros ir iebūvēti vārsti, kas ir frekvences jutīgi, tāpēc amortizatori darbojas mikro amplitūdā un augstfrekvences līmenī, kam pateicoties salonā sēdošie mazāk jūt ceļa reljefu. Turklāt AVS ir lineārie solenoīda aktuatori, kas uzlabo braukšanas komfortu un stūres reakciju.

  Vadītāja un pasažieru drošības nolūkā LM aprīkojumā iekļauta jaunākās paaudzes Lexus Safety System+ aktīvās drošības un vadītāja atbalsta sistēmas. Tajā ir plašākas pretsadursmes funkcijas, tostarp ārkārtas stūrēšana un adaptīvā kruīza kontrole darbojas kopā ar proaktīvo braukšanas palīgu, kas paaugstina drošību, manevrējot lēnā pilsētas satiksmē. Plašo drošības funkciju klāstu papildina joslas maiņas asistents, sistēma, kas brīdina par cita auto tuvošanos priekšpusē no sāniem, un modrības uzraudzība. Pateicoties šiem palīgiem, LM vadītājam un pasažieriem tiek nodrošināta pirmklasīga braukšana un lieliska pašsajūta.

  Ikkatrā LM detaļā jūtama bezgalīgā Lexus tiekšanās sasniegt “Omotenashi augstāko pakāpi”, kas atbalsojas personalizētā greznībā, komfortā un labsajūtā. Sākot no četru sēdvietu modeļa centrālās sekcijas, kas nodrošina izturību un stingrību, un beidzot ar integrēto virsmas temperatūras skenēšanu – Lexus patiesi ir ņēmis vērā katru sīkumu, lai greznība un komforts jaunajā LM nebūtu nošķirami.

  Pilnīgi jaunā Lexus LM debija aizsāk aizraujošu nodaļu “Luxury Mover” stāstā. Lexus, kas neatlaidīgi piedāvā patiesu luksusa līmeņa mobilitāti, ir sācis revolūciju – apvienojis komfortu, greznību un inovācijas vienā iespaidīgā mašīnā. Un tas pārliecinās auto entuziastus visā pasaulē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ivars Dzerve
  27.10.2023 11:35

  Drausmīgi! Kāds ķēms!

  Bats
  27.10.2023 21:02

  Alphard, Tu?

  Aldis Esmits
  29.10.2023 10:55

  Fiat Multipla noteikti vairs nebūs neglītākais auto …

  REALAIS
  29.10.2023 11:43

  Izskatās labāk nekā 1.paaudze. Var saprast, ka mašīnas dizains nav pierasts, bet tomēr tas ir dizains Āzijai/Japānai pieskaņots, ne Eiropas braucējiem. Šādi veida miniveni Japānā ir ļoti pieprasīti. Šis ir tikai pats augstākais Premium dizains.

  Gundars
  29.10.2023 17:34

  Tas labi, ka ”pilnīgi jaunais”. Es padomāju, ka ražojot leksusu kādus 30% detaļu paņem no vecajiem jau nobrauktajiem

  Reklāma