Web Analytics
More
  Reklāma

  “Fitbit” lietotnē iestrādātā MI funkcija spēs analizēt lietotāja paveikto sportā

  Jaunākie raksti

  4. oktobrī norisinājās viens no lielākajiem “Google” rudens pasākumiem “Made by Google”, kurā uzņēmums prezentēja jaunāko “Pixel” ierīču sēriju, kā arī programmatūras jaunumus. Skaidrs, ka “Google” lielu fokusu lika uz mākslīgā intelekta (MI) risinājumiem, kas iebūvēti gan ierīcēs, gan citos uzņēmuma produktos. Šajā ziņā viens no jaunumiem – ģeneratīvā MI funkcija, kas nākamgad tiks iebūvēta “Fitbit” lietotnē un būs daļa no “Fibit Labs” programmas.

  Jaunā “Fitbit” lietotnē iestrādātā MI funkcija analizēs lietotāja fiziskās spējas un sagatavotību un sniegs vispārēju ieskatu par veiktspēju. Tāpat lietotājam ar prieku asistēs  MI čatbots, kas palīdzēs saprast, kā veicies konkrētajā aktivitātē, piemēram, skriešanas treniņā. Lietotājam tiks sniegta apkopota statistika par konkrēto aktivitāti, piemēram, temps, sirdsritms. Tāpat čatbots centīsies izskaidrot iemeslus aktivitātes rezultātiem, izmantojot saistītos datus, kā miega kvalitāte, citas aktivitātes. Ja treniņš šķita grūtāks nekā ierasts, ļoti iespējams, čatbots varēs atrast saistītu informāciju, kas to izskaidro.

  Reklāma

  Būtiski, ka aktivitātes novērtējums neaprobežosies vien ar čatbota izteikumiem. Lietotājs varēs saņemt arī vizuālu novērtējumu, piemēram, diagrammas veidā, kas detalizētāk ilustrē sniegumu un veiktspējas izmaiņas konkrētajā aktivitātē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma