Web Analytics
More
  Reklāma

  MI iepazīšanās lietotne tikai pēc lietotāja pašbildes spēs sameklēt ideālo otro pusīti

  Jaunākie raksti

  Mākslīgā intelekta (MI) sniegtās iespējas var izmantot daudzās jomās. Viena no tām, protams, ir partnera atrašana, konkrētāk, iepazīšanās lietotnes. Arī “Tinder” ir mazliet paspēlējies ar šo tehnoloģiju un šo, to no MI iekļāvis iekļāvis iepazīšanās lietotnē. Tikmēr tās konkurents “SciMatch” gājis vēl tālāk, apgalvojot, ka izmanto MI balstītu sejas atpazīšanas funkciju, lai palīdzētu lietotājiem atrast savu ideālo partneri.

  Profila izveidošana “SciMatch” iepazīšanās lietotnē ir visai vienkārša. Viss, kas lietotājam nepieciešams, ir augšupielādēt savu pašbildi. Tālāk lietotne, izmantojot MI algoritmu, noskaidro lietotāja personības iezīmes, kuras tiek identificētas sejas vaibstos, un, balstoties uz šo informāciju, iesaka potenciālos partnerus.

  Lietotne ir bez maksas, taču interesenti var samaksāt un augšupielādēt slavenības foto, lai noskaidrotu, kāds partneris būtu piemērotākais.

  Jāpiezīmē, ka iepazīšanās lietotni “SciMatch” pērn palaida māsas Janīna un Viktorija Strailetas, kuras ir attiecīgi datu zinātnes un datorzinātņu absolventes. Lietotnes darbība un potenciālo partneru sameklēšana balstīta uz pētījumu par korelāciju starp sejas attēliem un piecām galvenajām personības iezīmēm: neirotisms, ekstravertums, atvērtība, pieklājība, apzinīgums. Balstoties uz pētījuma rezultātiem, secināts, ka tehnoloģija 87% gadījumu pasaka pareizi personības iezīmes, balstoties uz sejas vaibstiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  03.10.2023 11:10

  Un tad tie abi samākslotie satiksies un sapratīs ka dzīvē deguns nepatīk, aromats nav tas un abiem pat nav par ko runāt.

  Biteme
  03.10.2023 11:17
  Reply to  Krotow

  Reģistrējoties, vajag paelpot virsū telefonam, paberzēt degunu gar ekrānu, uzsēsties virsū telefonam. Tad partnera piemeklēšana būšot rezultatīvāka.

  Reklāma