Web Analytics
More
  Reklāma

  FIAT prezentē jauno Fiat 600 Hybrid – elektrificētu itāļu jauninājumu

  Jaunākie raksti

  Pēc jaunā Fiat 600e oficiālās prezentācijas 4. jūlijā Lingoto FIAT paziņo par hibrīda versiju, kas būs pieejama no 2024. gada – jauno Fiat 600 Hybrid. FIAT vēlreiz apliecina savu risinājumu aktualitāti: jaunais 600 būs tikai elektrisks vai elektrificēts, bet hibrīda versija ir domātā tām nedaudzajām valstīm, kurās pāreja uz elektrisko piedziņu notiek lēnāk.

  Olivjē Fransuā, FIAT izpilddirektors un Stellantis globālā mārketinga vadītājs, komentē: “Mūsu stratēģiskā vīzija joprojām ir pilnībā elektriska, un 500e, kas ir vislabāk pārdotais akumulatoru elektriskais pilsētas automobilis Eiropā, apliecina mūsu apņēmību turpināt un padarīt elektriskos automobiļus patiesi pieejamus visiem. Tomēr mēs vēlamies saglabāt savu lomu arī tajās valstīs, piemēram, Itālijā, kas ir mūsu vietējais tirgus, kur pilnībā elektrisku automobiļu pieņemšana ir lēnāka. Tāpēc šīm atsevišķajām valstīm kopā ar jauno pilnībā elektrisko 600e mēs piedāvāsim arī augstas klases hibrīda modeli, kas, cerams, pavērs durvis uz elektrificētāku pasauli.”

  ReklāmaAdvertisement

  Jaunais Fiat 600 Hybrid – tehnoloģijas

  Hybrid ir gudrs un lietotājam draudzīgs risinājums, pēc kura klientu pieprasījum tikai turpina augt. Klientiem jaunais 600 tiks piedāvāts “P2” hibrīda pakotnē: ar 100 ZS jaudu un tikai 110–114 g CO2 emisiju (provizoriskie dati pirms homologācijas).

  Hybrid spēka agregāts tiks piedāvāts līdz ar diviem apdares līmeņiem: Fiat 600 Hybrid La Prima ir ekskluzīvākā versija, bet Fiat 600 Hybrid – pieejamākā.

  Jaunajā Fiat 600 Hybrid uzstādītais MHEV spēka agregāts ir izcila tehnoloģiju izpausme un nodrošina īpašu komfortu un veiktspēju. Pateicoties modernajai sistēmai, jaunais 600 Hybrid piedāvā īstu hibrīda pieredzi. Klients var izbaudīt īpaši vienmērīgu un elektrisku braukšanu ne tikai pilsētā, kad ātrums ir mazāks nekā 30 km/h, bet arī uz ārpilsētas ceļiem, kad atlaiž gāzes pedāli vienmērīgas kustības laikā vai braucot lejup no kalna, kā arī tieši tādā pašā situācijā uz automaģistrāles.

  Automobilis piedāvā vienmērīgu braukšanu, pateicoties siksnas starterim, kas nodrošina klusu un efektīvu pāreju starp iekšdedzes dzinēja un elektromotora darbību.

  Veiktspējas noslēpums ir sinerģijā starp 1,2 litru trīscilindru iekšdedzes dzinēju, kas spēj nodrošināt līdz 100 ZS, 48 voltu litija jonu akumulatoru un jauno 6 pakāpju elektrisko divsajūgu pārnesumkārbu, kas ietver 21 kW e-motoru, invertoru un transmisijas centrālo bloku. Šāda integrācija nodrošina optimāli kompaktu konstrukciju.

  Papildu elektriskā jauda uzlabo elastību pie zemiem apgriezieniem un kustības uzsākšanas laikā, nodrošinot vadītājam klusu startu un ātru reakciju, kā arī vienmērīgu un ātru pāreju starp piedziņas režīmiem.  Turklāt šī tehnoloģija ļauj atgūt enerģiju, transportlīdzeklim palēninoties. Normālos braukšanas apstākļos dzinējs darbojas, optimizējot degvielas patēriņu un ietaupot līdz pat 15 % CO2, salīdzinot ar parastu iekšdedzes dzinēju, kas aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu. Dzinēja ekonomiskumu uzlabo Millera cikls, bet tikai 110–114 g CO2 emisija padara jauno modeli konkurētspējīgu ar citiem zīmoliem.

  Braucot elektriski

  Hibrīda sistēma sniedz vairākas priekšrocības, tostarp braucienu uzsākšanu 100% elektriskajā režīmā (e-launch): tā ir vienmērīga, klusa un bez benzīna patēriņa. Tāpat elektromotors uzlabo automobiļa efektivitāti un dinamiku, ļaujot noteiktās situācijās braukt ar izslēgtu iekšdedzes dzinēju. Šis režīms tiek aktivizēts, braucot pilsētā ar ātrumu līdz 30 km/h.  1 kilometrs pilnībā elektriskas sniedzamības ir pieejams gan pilsētā, gan uz ārpilsētas ceļiem, vadītājam braucot vienmērīgā ātrumā un atlaižot gāzes pedāli vai braucot lejup no kalna, kā arī tieši tādā pašā situācijā uz automaģistrāles. Šādā veidā var optimāli pārvaldīt līdzsvaru starp jaudas pieprasījumu un akumulatora uzlādes līmeni.

  Elektrisko režīmu var izmantot arī e-creeping funkcijai, kas tiek lietota, lai veiktu virkni īsu kustību uz priekšu, nespiežot akseleratora pedāli, piemēram, sastrēgumā (e-queueing). Automobili var arī noparkot 100% elektriskajā režīmā – vai nu pirmajā pārnesumā vai atpakaļgaitā (e-Parking). Turklāt hibrīda iekārta ir konstruēta tā, lai atgūtu enerģiju ātruma samazināšanas laikā.

  Šīs tehnoloģijas priekšrocības sniedz tūlītēju efektu: mazāks patēriņš un emisijas, kā arī lielāka saudzība pret vidi. To papildina mazāks trokšņa piesārņojums un augstāks komforts, pateicoties elektriskās divsajūgu pārnesumkārbas plūdenajai darbībai un hibrīdiekārtas atsaucībai.

  Šīs funkcijas, ko nodrošina jaunā Fiat 600 jaunā tehnoloģijas, sniedz papildu stimulu ikdienas dzīvei, ir viegli lietojamas un spēj apmierināt ikviena vajadzības attiecībā uz pārvietošanās brīvību.

  Jaunais Fiat 600 Hybrid – elektrificēts itāļu jauninājums

  Iezīmējot zīmola atgriešanos B segmentā, jaunais Fiat 600 apvieno labāko no B un B-SUV pasaules, lai piedāvātu skaistu prieka un komforta pilnu braukšanas pieredzi. Tas ir ideāls risinājums pilsētniekiem un ideāls zīmola vērtību – itāļu stila un ilgtspējas – iemiesojums.

  Būdams moderns un izskatīgs, jaunais Fiat 600 Hybrid nodrošina lielisku ietilpību: 4,17 metrus garajam modelim ir 5 durvis, tajā ērti var ērti sēdēt 5 cilvēki, sīklietu glabāšanas tilpums ir 15 litri, tam ir klasē labākais priekšējais glabāšanas nodalījums, kā arī bagāžnieks ar 385 litru ietilpību.

  Jaunā Fiat 600 Hybrid sākumversija ir lieliski piemērota tiem jaunajiem klientiem, kuri meklē videi draudzīgu mobilitātes risinājumu. Tajā ir ekskluzīvi otrreizēji pārstrādāta auduma sēdekļi ar baltiem akcentiem, bet matētais melnais priekšējais panelis ir izgatavots no bioplastmasas.

  Jaunais Fiat 600 Hybrid La Prima izpildījumā piedāvā 100% stilu, tehnoloģijas un komfortu, lai nodrošinātu iespaidīgu itāļu Dolce Vita pieredzi. Aprīkots ar vismodernākajām drošības un braukšanas palīgierīcēm, tas nodrošina Level 2 Assisted Driving funkciju un visas ar to saistītās priekšrocības mobilitātei pilsētā un ārpus tās.

  Salonā abas versijas raksturo īpaša cilvēka-mašīnas saskarne ar specifisku krāsu Powermeter enerģijas plūsmai, pārnesumu pārslēdzēji pie stūres, kas ļauj pārslēgt pārnesumus manuālajā režīmā, kā arī e-Auto OFF funkcija, ko var vadīt tieši ekrānā.

  Savienotie pakalpojumi: divi jaunas pakotnes lielākam braukšanas komfortam

  Jaunais Fiat 600 Hybrid klientiem piedāvā divas savienoto pakalpojumu pakotnes: Connect ONE un Connect PLUS. Connect ONE, kas galvenokārt ir vērsta uz drošības vajadzībām un ir iekļauta jau standarta komplektācijā, piedāvā gan palīdzības un ārkārtas izsaukumu pakalpojumus, gan arī vērtīgu informāciju, kas ik mēnesi sniedz datus par automobiļa stāvokli.

  Connect PLUS pakotne ir izstrādāta, lai padarītu automobiļa lietošanas pieredzi ērtāku gan transportlīdzeklī, gan ārpus tā. Tā ietver navigācijas pakalpojumus, funkcijas transportlīdzekļa attālinātai pārvaldībai, izmantojot FIAT lietotni, braukšanas stila uzraudzību un daudz ko citu.

  Jaunais Fiat 600 Hybrid piedāvā arī kaut ko jaunu un īpaši aktuālu mūsdienām – Brauciena ziņojumu. Izmantojot šo funkciju, ir iespējams analizēt braukšanas paradumus un samazināt patēriņu, novērtēt savu ietekmi uz vidi un braukšanas stila ietekmi uz transportlīdzekļa stāvokli.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma