Web Analytics
More
  Reklāma

  “Meta Quest” virtuālās realitātes brilles varēs lietot arī bērni

  Jaunākie raksti

  Marka Zakerberga vadītā “Meta” pēdējā laikā arvien vairāk parāda savu fokusu uz jaunākiem lietotājiem. Piemēram, pirms diviem mēnešiem uzņēmums paziņoja, ka arī pusaudžiem no 13 gadu vecuma būs piekļuve “Horizon Worlds” virtuālās realitātes (VR) platformai. Tagad “Meta” paziņojusi, ka tās VR brilles “Quest” būs iespēja izmantot bērniem jau no 10 gadu vecuma.

  Līdz šim “Quest” VR brilles varēja izmantot vismaz 13 gadus veci lietotāji. Taču plānots, ka “Quest 2”, ka arī “Quest 3“, kas pie lietotājiem nonāks vēlāk šajā gadā, būs iespēja lietot arī 10 gadus veciem bērniem. Tiesa, “Meta” uzreiz norāda, ka tik jaunu lietotāju konti atradīsies vecāku vai aizbildņu kontrolē. Tāpat būs nepieciešama vecāku atļauja, lai izveidotu lietotāja kontus, lejupielādētu lietotnes. Vecākiem būs arī iespēja noteikt VR briļļu lietošanas ilgumu.

  Reklāma

  “Meta” arī ievieš stingrāku privātuma kontroli attiecībā uz jaunākiem “Quest” lietotājiem. Lietotāju profili pēc noklusējuma būs privāti. Uzņēmums arī sniegs vecumam atbilstošu lietotņu veikala pieredzi, piemēram, ieteikumus. Vienlaikus “Meta” sola bērnus netraucēt ar reklāmām. Pagaidām gan uzņēmums norāda, ka piekļūt “Horizon Worlds” VR pasaulei joprojām varēs tikai lietotāji no 13 gadu vecuma. Taču domājams, ka ar laiku arī šī vecuma robeža tiks samazināta līdz 10 gadiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  bobis
  22.06.2023 09:25

  Ja vel kaki un suni, tad vispar bus siki.

  Reklāma