Web Analytics
More
  Reklāma

  “Nintendo” oficiāli pārtrauc videospēļu tirdzniecību Krievijā

  Jaunākie raksti

  Japānas videospēļu kompānija “Nintendo” nākusi klajā ar paziņojumu, ka aptur videospēļu tirdzniecību internetā Krievijā. Tiesa, jau līdz šim uzņēmuma e-veikals šajā valstī pilnvērtīgi nedarbojās, taču nu “Nintendo” to oficiāli darījis zināmu. Iemesls tam tālu nav jāmeklē. Gluži kā liela daļa citu kompāniju arī “Nintendo” apturējis savu darbību Krievijā valsts uzsākta kara Ukrainā dēļ.

  “Nintendo of Europe” informēja, ka no 31. maija pārtrauc tirdzniecību savā e-veikalā Krievijas teritorijā. Tas nozīmē, ka jauni pirkumi netiks pieņemti, kā arī nebūs iespējams izmantot digitālos kodus. Tāpat drošības apsvērumu dēļ visa klientu norēķinu karšu informācija tiks dzēsta no sistēmas un nebūs iespējams izveidot jaunus kontus.

  Reklāma

  Vienlaikus “Nintendo” informē, ka lietotāji ar Krievijas e-veikala kontu joprojām varēs lejupielādēt iepriekš iegādātās spēles. Pašlaik nav skaidrs, cik ilgi uzņēmums plāno nodrošināt e-veikalu pieejamību šiem lietotājiem.

  Jāpiezīmē, ka pērnā gada pavasarī līdz ar citiem uzņēmumiem no Krievijas tirgus aizgāja videospēļu kompānijas: “Epic Games”, “Activision Blizzard” un EA. Līdz ar “Nintendo” pievienošanos tām Krievijā būs ļoti, ļoti ierobežotas iespējas legāli iegādāties kādu jaunu, populāru videospēli.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  11 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  xs1
  03.06.2023 21:36

  Kāds tad būs jaunais Nintendo nosaukums Krievijas tirgum? Levis = JNS , Apple = reStore , Lego= mirKubikov , utt. un visi turpina strādāt :)

  digitalk
  04.06.2023 06:15
  Reply to  xs1

  tev laikam ir maza sajēga, kas ir e-veikals?

  xs1
  04.06.2023 12:35
  Reply to  digitalk

  Tev savukārt nav sajēgas, kā darbojas un kā apiet sankcijas

  digitalk
  04.06.2023 15:05
  Reply to  xs1

  globālajā nintendo e-veikalā neko nevar pārsaukt, nomaskēt vai uztaisīt tam alternatīvu, kas piespraudīsies jau esošajai sistēmai, lai to neviens nepamanītu. tur NEKAS neturpinās strādāt. ej vien delfos Kazahstānas reimportu apspriest.

  Pēča
  12.06.2023 12:36
  Reply to  digitalk

  Izkaidro, kā tad apple produkciju var nopirkt, kā arī stradā app store kaut apple lepni paziņoja ka krievijā vairs netirgos un neatbalstīs ‘jaunās’ ierīces? ;) (jo apple, kā arī pārejiem tikai uz papīra viss tas strādā, negribot zaudēt lielo ‘krievijas’ peļņu) Ja patiesi gribētu visus imei nobloķē, ka nestradā krievijas operatoros/ teritorijā un viss, bet nē… Nauda-miljardi runā pāri cilvēku līķiem. Uz papīra sankcijas uzliek, bet krievu umņiki vienmēr pamanās kā tās apiet. Protams vietējie maksās dārgak, jo perekupu bizņess, bet no krievijas lielveikalu plauktiem nekur nekad ta īsti nav pazudusi jebkādi brendi…. (varbūt pirmos menešus, ka viss sakās, bija… Read more »

  Lolwart
  04.06.2023 15:29

  Varētu vienreiz Steam tur nobloķēt, nav ko rietumu indi izplatīt v ruskom mire.

  bobis
  04.06.2023 19:25

  Krievu tini iespejams ved uz krieviju savas arzemes pirktas spelu konsoles un to cipus izmantos krievijas raketes, joks, bet varbut ne.

  Krotow
  05.06.2023 17:05

  Zemē, kur pirātisms valda itin visur, tas ir kā baidīt ezi ar pliku dibenu.

  digitalk
  05.06.2023 18:07
  Reply to  Krotow

  switch nelaužas, tikai pirmās partijas, kuras sen maksā kolekcionāra cienīgas summas.

  bobis
  06.06.2023 11:00

  Varbut izgudros kazahstanas mario, ar pudeli viena un sieviti otra roka leka pa kazahstanas ielam.

  bobis
  06.06.2023 11:08

  Finalboss kazahstanas darba devejs.

  Reklāma