Web Analytics
More
  Reklāma

  “WhatsApp” drīzumā varētu piedāvāt lietotājvārdus

  Jaunākie raksti

  Ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” pēdējā laikā nākusi klajā ar virkni noderīgu funkciju. Pēdējā no tām bija ziņu rediģēšanas iespēja. Turpinot pilnveidot lietotni, “WhatsApp” drīzumā varētu piedāvāt arī lietotājvārdus.

  Neatkarīgais medijs, kas informē par “WhatsApp” jaunumiem, “WABetaInfo” ievērojis, ka “WhatsApp” beta “Android” atjauninājumā lietotnes profila sadaļā ir iekļauts jauns lauks, kurā lietotājam jāizvēlas un jāieraksta savs unikālais lietotājvārds.

  Reklāma

  Pagaidām gan nav pieejama plaša informācija par to, kā jaunā funkcija darbosies lietotnē. Vienlaikus lietotājvārdu esamība varētu būtiski mainīt to, kā lietotāji viens otru atrod “WhatsApp”, kā arī palielināt privātumu. Ja lietotāju būtu iespējams sameklēt pēc lietotājvārda, viņam vairs nevajadzētu dalīties ar savu tālruņa numuru vai QR kodu, lai sāktu čatot.

  “WhatsApp” vēl nav apstiprinājis augstāk norādīto informāciju, līdz ar to nav arī zināms, kad jaunā funkcija varētu būt pieejama. Katrā ziņā, ja tā tiks apstiprināta, vispirms tiks piedāvāta izmēģināšanai beta versijā un pēc tam nonāks pie plašāka lietotāju loka.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  30.05.2023 17:29

  un labākos lietotājvārdus izgrābs beta testeri

  Reklāma