Quantcast
More
  Reklāma

  “WhatsApp” oficiāli palaiž ziņu rediģēšanas iespēju

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā jau rakstījām, ka “WhatsApp” drīzumā varētu piedāvāt iespēju rediģēt ziņas. Šis “drīzumā” ir pienācis ātrāk nekā gaidīts, un uzņēmums jau vakar paziņoja, ka jaunā funkcija palaista globāli gan “iOS”, gan “Android” lietotājiem.

  Kā jau iepriekš tika informēts, lietotājs varēs rediģēt ziņu 15 minūšu laikā pēc tās nosūtīšanas. Šajā laikā būs iespēja veikt neierobežotu skaitu labojumu, piemēram, izlabot nepareizu vārdu, ielikt komatu, pievienot emocijikonu utt. Vienlaikus jāņem vērā, ka jebkurai labotai ziņai blakus parādīsies etiķete “rediģēts”. Tiesa gan, nevienam nebūs iespēja redzēt labošanas vēsturi.

  Avots: WhatsApp

  Lai piekļūtu ziņu rediģēšanas iespējai, lietotājam jātur nospiesta izvēlētā ziņa, līdz parādās papildus opcijas, kuru vidū drīzumā būs atrodama arī “edit” jeb “labot”.

  Tiesa, kā jau tas ir sagaidāms, jaunā funkcija pie lietotājiem nonāks pakāpeniski, tāpēc nav jāceļ panika, ja tev vēl tā nav pieejama. “WhatsApp” informē, ka ziņu rediģēšanas iespēja  ikvienam būs pieejama “tuvāko nedēļu laikā”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma