Quantcast
More
  Reklāma

  Pixel 8 Pro viedtālrunis varētu būt aprīkots ar temperatūras sensoru

  Jaunākie raksti

  Google kā vienmēr ir uzdevumu augstumos, kad notiek vēl neizziņotu produktu foto un video noplūšana, jo šoreiz par upuri kļuvis iespējamais Pixel 8 Pro modelis. Nesenos attēlos atklājies, ka tas saņēmis jaunu sensoru, kas ļaus noteikt ķermeņa temperatūra.

  Jau iepriekš bildēs bija redzams, ka zem aizmugurējās kameras LED zibspuldzes atrodas kāds jauns sensors, un tagad noskaidrojies, ka tas ļaus noteikt cilvēka temperatūru, virzot to pāri pierei. Pēc pieejamās informācijas, to būs jānovieto pret pieres vidusdaļu, nepieskaroties tai, un pēc tam četru sekunžu laikā jāaizbīda līdz deniņiem.

  Lai mērījums izrādītos pēc iespējas labāks, protams, no pieres un deniņiem būs jānovāc mati. Šīs kustības laikā vēl būs jāspēj ieslēgt pats temperatūras lasījums, kas varētu nemaz nebūt tik ērti, ja palaišanai būs jāizmanto skārienjutīgais ekrāns. Visādi citādi Pixel 8 Pro pēc šiem attēliem lidzinās Pixel 7 Pro dizaina valodai.

  Avots: 91mobiles

  Viedtālrunim būs plakans ekrāns, kā arī aizmugurē atradīsies trīs kameras un jaunais sensors. Taču ir skaidrs, ka tuvāko mēnešu laikā parādīsies vēl vairāk precīzas informācijas un specifikācija, jo Google ļoti slikti iet ar informācijas turēšanu noslēpumā. Tiesa, nav skaidrs, kāpēc šāds sensors ir jāiebūvē pašā telefonā, jo tādus izmanto viedpulksteņos, ar kuriem ir vieglāk veikt mērījumus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspis
  24.05.2023 14:50

  Labāk IR un 3.5, nakā nejēdzīgs t sensors. Ar kuru vuetu jamie fantazē??))))

  Hu huu
  24.05.2023 17:54
  Reply to  Kaspis

  .. Un kartes ligzda, un gumijas apvalks un baterija kā nakas un sterio skaļruņi un statīvs korpusā … Par planu un vieglu man nospļauties. Kaut kāds ražotāju slapjais sapnis uz ko cilvēki panesas. Šodien vien kadas 4x nokrita un viss ok. Tel vecs, ātrs un nekas negļuko.

  Biteme
  24.05.2023 18:54

  Hm, manam telefonam arī ir temp sensors…kad paveros tajā – rāda temp. aiz loga.

  Oskars
  24.05.2023 22:33

  Sievietei bilde nagi sen butu janonjem vai nu citadi janoklaj ar jauniem. Drausmigi.

  Reklāma