Web Analytics
More
  Reklāma

  LG iesniedz patentu televizoram, ar ko varēs tirgot NFT

  Jaunākie raksti

  Lai arī šķiet, ka NFT (non-fungible tokens) tirdzniecības trakums ir pierimis, joprojām liela daļa uzņēmumu uzskata, ka šie digitālie aktīvi būs aktuāli vēl labu laiku. Viens no tiem ir Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants “LG Electronics“, kas iesniedzis patentu savam blokķēdē bāzētajam viedtelevizoram, kas ļaus tirgoties ar NFT.

  Saskaņā ar LG sniegto informāciju, uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija ļauj ierīcēm izveidot savienojumu ar lietotāja kriptovalūtu maku un NFT tirgus serveri, kas dod iespēju veikt darījumus ar NFT. Kad LG televizors izveidojis savienojumu ar NFT tirgus serveri, tā ekrānā parādās QR kodi, kas tālāk ļauj veikt NFT darījumus, izmantojot kriptovalūtu maku.

  Reklāma

  Jāpiezīmē, ka šis risinājums izstrādāts pēc LG NFT platformas “LG Art Lab Marketplace” izlaišanas pērnā gada septembrī. Tā primāri funkcionē kā digitālo aktīvu pirkšanas un pārdošanas vieta, kas atrodama televizora sākuma ekrānā un pieejama LG televizoros ar webOS 5.0 vai jaunāku versiju.

  Pagaidām nav skaidrs, vai LG jaunais NFT tirdzniecību atbalstošais televizors tiks integrēts ar dažādiem kriptovalūtu makiem vai tikai ekskluzīvi ar “LG Wallypto”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  16.05.2023 12:51

  AirBaltic ar saviem NFT sūdiņiem diez ko neiet!

  Biteme
  16.05.2023 12:59
  Reply to  Skābene

  NFT sūdiņi taču nepacēlās gaisā. Ko te vispār apspriest? Ka AB iegrūda tajos naudu? Sametīsimies…

  Dāvis
  20.05.2023 13:30
  Reply to  Skābene

  Šito prikolu no tiem AB mudakiem nesaprotu, kad jau viss haips par nft noplacis, samejie izdomā, ka tas būtu baigi labais krasts variants, kur iegrūst Latvijas valsts nodokļu maksātāju naudu.

  grh
  16.05.2023 14:21

  Labāk būtu labdarībai to naudu ziedojuši.

  Gundars
  16.05.2023 21:41

  Nu viss attīstās – iepriekš dirnēja pie TV un skatījās bezsatura tukšus seriālus, tagad varēs par tukša gaisa kriptotugrikiem pirkt tukša gaisa digitālas ikoniņas ar iedomātu vērtību

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  17.05.2023 05:48

  Beidzot kāda īsta inovācija!

  Skābene
  17.05.2023 07:57

  Inovācija būs NFT tapetes mājas sienām, tā lai var mainīt attēlus! :D

  Krotow
  17.05.2023 13:43
  Reply to  Skābene

  Un apskatīt varēs VR brillēs. Bez tām – parasts bomāra midzenis ar caurumiem sienās.

  Reklāma