Web Analytics
More
  Reklāma

  “Hogwarts Legacy” videospēle jau nopelnījusi 1 miljardu dolāru

  Jaunākie raksti

  Ar Harija Potera pasauli saistītā videospēle “Hogwarts Legacy” apgrozījusi savu pirmo miljardu dolāru. Lielākoties tas saistīts ar to, ka spēle tagad pieejama iepriekšējo paaudžu PS4 un Xbox One konsolēm.

  Warner Bros. Games pēc videospēles izlaišanas februārī paziņoja, ka pirmajās divās nedēļās tā tikusi pārdota 12 miljonu reižu. Ejot jau trešajam mēnesim kopš izlaišanas ir sasniegta 15 miljonu spēles kopiju robeža. “Hogwarts Legacy” šobrīd ir pieejama ne tikai PS5, Xbox Series S/X un datoriem, bet vecākajām PS4 un Xbox One konsolēm. Tas nozīmē vēl plašāku pieejamību kā līdz šim.

  Reklāma

  Papildu tam šajā gadā gaidāma spēles versijas, kas būs pielāgota Nintendo Switch konsolei, un nesīs papildu ieņēmumus. Jāpiebilst, ka “Hogwarts Legacy” ir iespējams iegādāties dažādas papildu lietas ārpus pamata spēles, kas noteikti ļauj nopelnīt papildu naudu no karstākajiem spēles un Harija Potera faniem. Jebkurā gadījumā trīs mēnešu laikā nopelnītais miljards ir ļoti veiksmīgs rezultāts, un norāda uz spēles veiksmīgo debiju.

  Vai jums ir izdevies uzspēlēt šo spēli?

  AvotsKitguru
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  09.05.2023 10:29

  Tas noteikti nav pateicoties PS4, XB One, jo tas miljards ir sasniegts pirms spēles iznākšanas uz šīm platformām :)

  Spēle ir labākā Harija Potera pasaules spēle un ir pelnījusi šo visu. Paldies izstrādātājiem par tik vienkārši kvalitatīvu spēli! 10/10

  grh
  09.05.2023 13:20
  Reply to  REALAIS

  Vai šī spēle var būt arī interesanta 30gadniekam, kuram Potera filmas īpaši neinteresē? Ir vērts iegādāties tīri dēļ spēles kvalitātes un izpildījuma?

  REALAIS
  09.05.2023 14:41
  Reply to  grh

  Tas jau jautājums vai tev patīk ar maģiju saistītās lietas. Tomēr ir ļoti liels faktors, ja interesē tā pasaule kā tāda. Cīņas mehānika ir forša, dizains arī, bet atkal tas atdurās pret to, ka viss ir balstīts uz harija potera filmu dizainiskā izpildījuma. Jo kā tā, spēlei nav īsti nekādas saistības ar Harija Potera stāstu.

  Vienīgais, ko es varu ieteikt ir izmantot Steam un tad ts divas 2h izmēģināt un ja nepatīk sākums, tad taisīt Refund iekļaujoties Steam refund noteikumos.

  User Vulgaris
  10.05.2023 08:54
  Reply to  grh

  Mierīgi. Ar Poteru maz sakara. Spēle ir par Hogwarts skolu un norisinās 100 vai cik tur gadus pirms Potera. Lai visu izietu, easy 60 – 80 stundas.

  Ciba
  09.05.2023 11:40

  Spēlīte ir laba, bet jāgaida kamēr izlabo kļūdas. Apriebies šis pēdējā laika izgājiens ka uzskata visus par bezmaksas beta testētājiem.

  REALAIS
  09.05.2023 11:55
  Reply to  Ciba

  Kas tev pa kļūdām ir? Turpat salīdzināt nav iespējams ar Redfall :D

  Ēteris Buternieks
  09.05.2023 22:27

  Uz steam deck jau 3mēn. kā var spēlēt. Iesāku spēlēt un nez kas man galvā sagriezās, bet atstāju kaut kad vēlāk kad sagribēsies uzspēlēt.

  Reklāma